• BIST 103.328
  • Altın 193,733
  • Dolar 4,6527
  • Euro 5,4829
  • İstanbul 19 °C
  • Ankara 15 °C
  • İzmir 23 °C
  • Antalya 23 °C
  • Muğla 20 °C
  • Çanakkale 17 °C

25. Dönem AKP, CHP ve MHP Milletvekili Aday listesi belli oldu

25. Dönem AKP, CHP ve MHP Milletvekili Aday listesi belli oldu
7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan 25. Dönem Milletvekili seçimlerinde, AKP, CHP ve MHP'nin ilk aday listeleri belirlendi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, milletvekili aday listelerini Yüksek Seçim Kurulu Başkanlığı'na (YSK) teslim etti. Başbakan Ahmet Davutoğlu Konya 1. sıradan aday oldu.

Mustafa Şentop çıkışta, "550 adaydan 451 Erkek 99'u kadın. Kadın adaylarımızda artış olacak. 312 milletvekilimiz vardı. 3 dönem kuralı nedeniyle 70 arkadaşımız başvuru yapmadı. 242 kişiden 105 adayımız listelerde değerlendirilemedi. 10 tanesi başvuru yapmamış arkadaşlarımızdı. 137 arkadaşımız da listelerde değerlendirildi. Toplamda 175 milletvekili liste dışı bırakıldı. Adayların tanıtımı için 15 Nisan'da 'Aday Tanıtım Toplantısı' yapacağız." dedi.

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ ADAY LİSTESİ

ADANA

  1. NECDET ÜNÜVAR YÜKSEK DOKTOR

  2. FATMA GÜLDEMET SARI YÜKSEK MİMAR

  3. SADULLAH KISACIK YÜKSEK MÜHENDİS

  4. TALİP KÜÇÜKCAN YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ

  5. MEHMET ŞÜKRÜ ERDİNÇ YÜKSEK AVUKAT

  6. ESRA YALVAÇ YÜKSEK DOKTOR

  7. MEHMET CAN YÜKSEK AVUKAT

  8. MUSTAFA ÇALIŞKAN YÜKSEK ECZACI

  9. ASUMAN TEKİN YÜKSEK MİMAR

  10. KASIM PAMUK YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR

  11. MEHMET FARUK BOZKURT YÜKSEK ÖĞRETMEN

  12. RAMAZAN DEMİR YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

  13. MEHMET AY YÜKSEK AVUKAT

  14. HASAN BERZAN TOPRAK YÜKSEK AVUKAT


  ADIYAMAN

  1. AHMET AYDIN YÜKSEK AVUKAT

  2. ADNAN BOYNUKARA YÜKSEK MÜHENDİS

  3. İBRAHİM HALİL FIRAT YÜKSEK AVUKAT

  4. SALİH FIRAT YÜKSEK DOKTOR

  5. İCLAL YALÇIN TUTUŞ YÜKSEK ECZACI


   AFYONKARAHİSAR

  1. HALİL ÜRÜN YÜKSEK AVUKAT

  2. ALİ ÖZKAYA YÜKSEK AVUKAT

  3. REMZİYE SIVACI YÜKSEK DOKTOR

  4. AKİF ÖZKALDI YÜKSEK MÜHENDİS

  5. FATİH BEDER YÜKSEK AVUKAT


  AĞRI

  1. ABDULLAH ATALAY YÜKSEK MÜHENDİS

  2. YILMAZ ENSAROĞLU YÜKSEK İLAHİYATÇI

  3. HALİL ÖZYOLCU YÜKSEK AVUKAT

  4. ALİ KONYAR ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR


  AKSARAY

  1. İLKNUR İNCEÖZ YÜKSEK AVUKAT

  2. NEVZAT PALTA YÜKSEK MÜHENDİS

  3. HÜSEYİN HÜYÜK YÜKSEK AVUKAT


   AMASYA

  1. MEHMET NACİ BOSTANCI YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ

  2. SAİT YÜCE YÜKSEK İLAHİYATÇI

  3. HASAN ALİ CESUR YÜKSEK MÜHENDİS


   ANKARA 1

  1. YALÇIN AKDOĞAN YÜKSEK SİYASET BİLİMCİ

  2. AHMET GÜNDOĞDU YÜKSEK EĞİTMEN

  3. ALİ İHSAN ARSLAN YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

  4. JÜLİDE SARIEROĞLU YÜKSEK EKONOMİST

  5. MURAT ALPARSLAN YÜKSEK AVUKAT

  6. ERTAN AYDIN YÜKSEK MÜŞAVİR

  7. TÜLAY SELAMOĞLU YÜKSEK MİMAR

  8. FATİH ŞAHİN YÜKSEK AVUKAT

  9. MEHMET EMİN ZARARSIZ YÜKSEK MÜŞAVİR

  10. HASAN ALBAYRAK YÜKSEK MÜŞAVİR

  11. ERCAN KINACI YÜKSEK AVUKAT

  12. BARIŞ AYDIN YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

  13. MURAT KÖSE YÜKSEK MÜHENDİS

  14. HASAN KARAGÖZ YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

  15. HATİCE DEMİRTAŞ YÜKSEK AVUKAT

  16. HAYDAR ŞAHİN YÜKSEK AVUKAT

  17. FATMA COŞAR KARACAN YÜKSEK AVUKAT

  18. MEHMET ALİ CANLI YÜKSEK AVUKAT


   ANKARA 2

  1. EMRULLAH İŞLER YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ

  2. AHMET İYİMAYA YÜKSEK AVUKAT

  3. LÜTFİYE SELVA ÇAM YÜKSEK MÜHENDİS

  4. VEDAT BİLGİN YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ

  5. AYDIN ÜNAL YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR

  6. AYHAN YILMAZ ORTA SERBEST/ÖZEL

  7. MAHMUT SAMİ MALLI YÜKSEK MÜHENDİS

  8. NEVZAT CEYLAN YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

  9. AHMET BABA YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR

  10. NURİ ELİBOL YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR

  11. ADEM CEYLAN YÜKSEK YÖNETİCİ - KAMU

  12. SELİM CERRAH YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

  13. BÜLENT YAĞMUR YÜKSEK AVUKAT

  14. NESLİHAN CENK YÜKSEK MÜHENDİS


  ANTALYA

  1. LÜTFİ ELVAN YÜKSEK EKONOMİST

  2. MUSTAFA KÖSE YÜKSEK AVUKAT

  3. HÜSEYİN SAMANİ YÜKSEK MÜHENDİS

  4. GÖKCEN ÖZDOĞAN ENÇ YÜKSEK HALKLA İLİŞKİLER UZMANI

  5. SENA NUR ÇELİK YÜKSEK AVUKAT

  6. İBRAHİM AYDIN YÜKSEK MÜHENDİS

  7. ATAY USLU YÜKSEK YÖNETİCİ - KAMU

  8. İBRAHİM TÜRKİŞ YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR

  9. NEVİN KORKMAZ ZOR YÜKSEK AVUKAT

  10. HAKKI BEŞKAZALI YÜKSEK AVUKAT

  11. ERCAN MEKTEPLİOĞLU YÜKSEK SERBEST/ÖZEL

  12. İZZET YILMAZ YÜKSEK DİŞ HEKİMİ

  13. MURTAZA TAMYÜREK ORTA YÖNETİCİ - KAMU

  14. MUSTAFA AKDENİZ YÜKSEK VETERİNER HEKİMİ


   ARDAHAN

  1. ORHAN ATALAY YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ

  2. YUNUS BAYDAR YÜKSEK VETERİNER HEKİMİ


   ARTVİN

  1. İSRAFİL KIŞLA YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

  2. VEDAT KİBAR YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR


   AYDIN

  1. MEHMET SADIK ATAY YÜKSEK MÜHENDİS

  2. ABDURRAHMAN ÖZ YÜKSEK AVUKAT

  3. ZEYNEP ARMAĞAN USLU YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ

  4. MUSTAFA SAVAŞ YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

  5. METİN YAVUZ ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

  6. ERSİN ESENLİK YÜKSEK MÜHENDİS

  7. CENGİZ ALTINTAŞ YÜKSEK ÖĞRETMEN


   BALIKESİR

  1. MAHMUT POYRAZLI YÜKSEK AVUKAT

  2. SEMA KIRCI YÜKSEK DANIŞMAN

  3. ALİ AYDINLIOĞLU YÜKSEK ÖĞRETMEN

  4. AYŞE KARDAŞ YÜKSEK SİYASET BİLİMCİ

  5. KASIM BOSTAN YÜKSEK MEMUR

  6. MEHMET BAYYİĞİT YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ

  7. HİLAL DEMİRÖZER YÜKSEK SERBEST/ÖZEL

  8. MUSTAFA CANBEY YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR


   BARTIN

  1. YILMAZ TUNÇ YÜKSEK AVUKAT

  2. MUSTAFA YELKENCİ YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR


   BATMAN

  1. ZİVER ÖZDEMİR YÜKSEK MÜHENDİS

  2. MEHMET EMİN EKMEN YÜKSEK AVUKAT

  3. MURAT GÜNEŞTEKİN YÜKSEK MÜHENDİS

  4. ADİLE GÜRBÜZ YÜKSEK AVUKAT


   BAYBURT

  1. NACİ AĞBAL YÜKSEK YÖNETİCİ - KAMU

  2. BÜNYAMİN ÖZBEK YÜKSEK MÜHENDİS


    BİLECİK

   1. HALİL ELDEMİR YÜKSEK MÜHENDİS

  2. RAMAZAN KURTULMUŞ ORTA EMEKLİ


    BİNGÖL

  1. ŞEBNEM KOCAKELÇİ YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

  2. ENVER FEHMİOĞLU YÜKSEK ÖĞRETMEN

  3. FEYZİ BERDİBEK ORTA SERBEST/ÖZEL


    BİTLİS

  1. VEDAT DEMİRÖZ YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR

  2. EDİP SAFTER GAYDALI YÜKSEK EKONOMİST

  3. FATİH KADİRİOĞLU YÜKSEK MÜHENDİS


   BOLU

   1. ALİ ERCOŞKUN YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

  2. FEHMİ KÜPÇÜ YÜKSEK AVUKAT

  3. MEHMET EMİN GÜZ YÜKSEK AVUKAT


    BURDUR

  1. REŞAT PETEK YÜKSEK AVUKAT

  2. İBRAHİM EKİCİ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL

  3. KAMİL ÖZCAN ORTA SERBEST/ÖZEL


    BURSA

  1. MEHMET MÜEZZİNOĞLU YÜKSEK DOKTOR

  2. EMİNE YAVUZ GÖZGEÇ YÜKSEK AVUKAT

  3. CEMALETTİN KANİ TORUN YÜKSEK DOKTOR

  4. HÜSEYİN ŞAHİN YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

  5. İSMET SU YÜKSEK AVUKAT

  6. HAKAN ÇAVUŞOĞLU YÜKSEK AVUKAT

  7. ÖNDER MATLI YÜKSEK SERBEST/ÖZEL

  8. ZEKERİYA BİRKAN YÜKSEK AVUKAT

  9. BENNUR KARABURUN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL

  10. GÜRSEL DÖNMEZ YÜKSEK MEMUR

  11. YÜKSEL YENİ YÜKSEK YÖNETİCİ - KAMU

  12. NİHAT NASIR YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR

  13. HARUN AKIN YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

  14. AHMET KILIÇ YÜKSEK DANIŞMAN

  15. OSMAN MESTEN YÜKSEK AVUKAT

  16. HALİDE SERPİL ŞAHİN YÜKSEK ECZACI

  17. CEMİLE YİĞİT YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

  18. SALİH BAŞPARMAK YÜKSEK EĞİTMEN


    ÇANAKKALE

  1. BÜLENT TURAN YÜKSEK AVUKAT

  2. İSMAİL KAŞDEMİR YÜKSEK AVUKAT

  3. JÜLİDE İSKENDEROĞLU YÜKSEK TEKNİKER

  4. SEBAHATTİN GÜNER YÜKSEK AVUKAT


    ÇANKIRI

  1. MUHAMMET EMİN AKBAŞOĞLU YÜKSEK AVUKAT

  2. HÜSEYİN FİLİZ YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR


    ÇORUM

  1. SALİM USLU ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

  2. CAHİT BAĞCI YÜKSEK SOSYOLOG

  3. LÜTFİYE İLKSEN CERİTOĞLU KURT YÜKSEK ECZACI

  4. AHMET SAMİ CEYLAN YÜKSEK MÜHENDİS


    DENİZLİ

  1. NİHAT ZEYBEKCİ YÜKSEK İŞADAMI

  2. MEHMET YÜKSEL YÜKSEK İŞADAMI

  3. BİLAL UÇAR YÜKSEK AVUKAT

  4. NURCAN DALBUDAK YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

  5. OSMAN YÜCELİŞ YÜKSEK MÜHENDİS

  6. EMİN OKKAYA YÜKSEK VETERİNER HEKİMİ

  7. PERAL ULUKÖY YÜKSEK ECZACI


    DİYARBAKIR

  1. CEVDET YILMAZ YÜKSEK BÜROKRAT

  2. MEHMET SELİM ENSARİOĞLU ORTA ÇİFTÇİ

  3. SEYYİT HAŞIM HAŞİMİ ORTA EMEKLİ

  4. OYA ERONAT YÜKSEK MÜHENDİS

  5. FAZIL HÜSNÜ ERDEM YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ

  6. ABDURRAHMAN KURT YÜKSEK MÜHENDİS

  7. ALİ İHSAN MERDANOĞLU ORTA ÇİFTÇİ

  8. MUSTAFA ELGÖRMÜŞ YÜKSEK İKTİSATÇI

  9. NETİCE ARSLAN ORTA ÖĞRETMEN

  10. ALAATTİN PARLAK YÜKSEK SANATÇI

  11. ABBAS BARIŞ YÜKSEK YÖNETİCİ - KAMU


    DÜZCE

  1. FARUK ÖZLÜ YÜKSEK MÜHENDİS

  2. FEVAİ ARSLAN ORTA İŞADAMI

  3. AYŞE KEŞİR YÜKSEK MÜŞAVİR


    EDİRNE

  1. ŞEMSETTİN EMİR YÜKSEK

  2. FATMA AKSAL YÜKSEK EKONOMİST

  3. MUSTAFA OKUR İLK SERBEST/ÖZEL


    ELAZIĞ

  1. ŞUAY ALPAY YÜKSEK AVUKAT

  2. METİN BULUT YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

  3. SERPİL BULUT YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ

  4. ÖMER SERDAR YÜKSEK AVUKAT


    ERZİNCAN

  1. TALHA EROL DURMAZ YÜKSEK DOKTOR

  2. SERKAN BAYRAM YÜKSEK AVUKAT


    ERZURUM

   1. EFKAN ALA YÜKSEK MÜLKİ İDARE AMİRİ

  2. ADNAN YILMAZ YÜKSEK BÜROKRAT

  3. ZEHRA TAŞKESENLİOĞLU YÜKSEK EKONOMİST

  4. İBRAHİM AYDEMİR YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR

  5. ABDURRAHİM FIRAT YÜKSEK AVUKAT

  6. ZAFER TARİKDAROĞLU YÜKSEK EĞİTMEN


    ESKİŞEHİR

  1. NABİ AVCI YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ

  2. SALİH KOCA YÜKSEK MÜHENDİS

  3. EMİNE NUR GÜNAY YÜKSEK EKONOMİST

  4. MUSTAFA KEMAL BİÇERLİ YÜKSEK ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

  5. YETKİN TETİK ORTA SERBEST/ÖZEL

  6. ALİ DEMİREL YÜKSEK SERBEST/ÖZEL


    GAZİANTEP

  1. Mehmet Şimşek YÜKSEK EKONOMİST

  2. ABDULHAMİT GÜL YÜKSEK AVUKAT

  3. ŞAMİL TAYYAR YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR

  4. CANAN CANDEMİR ÇELİK YÜKSEK AVUKAT

  5. ABDULLAH NEJAT KOÇER YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

  6. MEHMET ERDOĞAN YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

  7. SERPİL KAVRAK YÜKSEK AVUKAT

  8. ALİ ŞAHİN YÜKSEK ULUSLARARASI İLİŞKİLER UZMANI

  9. FİKRET MURAT TURAL YÜKSEK ÖĞRETMEN

  10. YUSUF ERDEM GÜZELBEY YÜKSEK MİMAR

  11. MEHMET MENDERES KARADUMAN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL

  12. MUHAMMED HAKAN TANRIÖVER YÜKSEK MEMUR


    GİRESUN

  1. TURHAN ALÇELİK YÜKSEK DOKTOR

  2. ADEM TATLI YÜKSEK VETERİNER HEKİMİ

  3. MEHMET GELDİ YÜKSEK MÜHENDİS

  4. HATİCE KOCAOĞLU YÜKSEK ECZACI


   GÜMÜŞHANE

  1. KEMALETTİN AYDIN YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ

  2. FERAMUZ ÜSTÜN YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR


  HAKKARİ

  1. OSMAN KIZILBAN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL

  2. RÜSTEM ZEYDAN YÜKSEK DOKTOR

  3. MEHMET ERTUŞ ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR


   HATAY

  1. ADEM YEŞİLDAL YÜKSEK AVUKAT

  2. ORHAN KARASAYAR YÜKSEK MÜHENDİS

  3. MEHMET ÖNTÜRK YÜKSEK İŞADAMI

  4. MEHMET ALĞAN ORTA SERBEST/ÖZEL

  5. HACI BAYRAM TÜRKOĞLU YÜKSEK İKTİSATÇI

  6. TÜLİN DURGUN YETİM YÜKSEK DOKTOR

  7. İBRAHİM NACİ YAPAR YÜKSEK MÜHENDİS

  8. MEHMET HACIOĞLU YÜKSEK ÇİFTÇİ

  9. CANAN KAHRAMAN YÜKSEK MÜHENDİS

  10. AHMET DEMİRTAŞ YÜKSEK MÜHENDİS


   IĞDIR

  1. FERDİ TURAN ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

  2. CENGİZ ŞEYRAN YÜKSEK DANIŞMAN


   ISPARTA

  1. SÜREYYA SADİ BİLGİÇ YÜKSEK EKONOMİST

  2. RECEP ÖZEL YÜKSEK AVUKAT

  3. İSMAİL ÖZDEMİR YÜKSEK BÜROKRAT

  4. AYŞE USTA ORTA İŞKADINI


   İSTANBUL 1

  1.   İDRİS GÜLLÜCE YÜKSEK MÜHENDİS

  2.   MİHRİMAH BELMA SATIR YÜKSEK AVUKAT

  3.   EROL KAYA YÜKSEK SERBEST/ÖZEL

  4.   AHMET BERAT ÇONKAR YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

  5.   OSMAN CAN YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ

  6.   BERAT ALBAYRAK YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ

  7.   İSMET UÇMA YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR

  8.   METİN KÜLÜNK YÜKSEK MÜHENDİS

  9.   RAVZA KAVAKCI KAN YÜKSEK ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

  10.   ERKAN KANDEMİR YÜKSEK MÜHENDİS

  11.   ALEV DEDEGİL YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

  12.   MEHMET ALİ PULCU YÜKSEK DİŞ HEKİMİ

  13.   HASAN SERT YÜKSEK MÜHENDİS

  14.   HÜSEYİN YAYMAN YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR

  15.   OSMAN BOYRAZ YÜKSEK MÜHENDİS

  16.   FAİK IŞIK YÜKSEK AVUKAT

  17.   HULUSİ ŞENTÜRK YÜKSEK MÜHENDİS

  18.   ŞEYMA DÖĞÜCÜ YÜKSEK AVUKAT

  19.   BİLAL TOPÇU YÜKSEK MUHASEBECİ

  20.   RABİA İLHAN YÜKSEK AVUKAT

  21.   FATMA VARANK YÜKSEK MİMAR

  22.   ADEM SEFER YÜKSEK MÜHENDİS

  23.   HURŞİT YILDIRIM YÜKSEK AVUKAT

  24.   FAHRİ YASİN ŞENER YÜKSEK İKTİSATÇI

  25.   PINAR KANDEMİR HACIBEKTAŞOĞLU YÜKSEK AVUKAT

  26.   AYŞE KARTAL YÜKSEK MUHASEBECİ

  27.   MUSTAFA DEMİRAL YÜKSEK AVUKAT

  28.   MUSTAFA ÖZMEN YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

  29.   ESMA ERSİN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL

  30.   ALİM ERDEMİR YÜKSEK YÖNETİCİ - KAMU

  31.   COŞKUN KOÇ YÜKSEK ECZACI


   İSTANBUL 2

  1. VOLKAN BOZKIR YÜKSEK DİPLOMAT

  2. AYŞE NUR BAHÇEKAPILI YÜKSEK AVUKAT

  3. EKREM ERDEM YÜKSEK SERBEST/ÖZEL

  4. AZİZ BABUŞCU YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR

  5. DURMUŞ ALİ SARIKAYA YÜKSEK MÜŞAVİR

  6. ETHEM TOLGA YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ

  7. ŞİRİN ÜNAL YÜKSEK ORDU MENSUBU

  8. FATMA BENLİ YÜKSEK AVUKAT

  9. HÜSEYİN BÜRGE YÜKSEK ÖĞRETMEN

  10. SEVİM SAVAŞER YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ

  11. HAYDAR ALİ YILDIZ YÜKSEK AVUKAT

  12. MARKAR ESEYAN YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR

  13. OKTAY SARAL YÜKSEK MÜHENDİS

  14. AHMET HALDUN ERTÜRK YÜKSEK DOKTOR

  15. AHMET BAHA ÖĞÜTKEN YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR

  16. AHMET HAMDİ ÇAMLI YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR

  17. HÜSEYİN HÜSNÜ KILIÇ YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR

  18. İBRAHİM SOLMAZ YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

  19. BEDRİ BAŞ ORTA SERBEST/ÖZEL

  20. İSMAİL ERGÜNEŞ YÜKSEK AVUKAT

  21. MEHMET ER YÜKSEK SERBEST/ÖZEL

  22. PERİHAN TOĞAY YÜKSEK SERBEST/ÖZEL

  23. MUHARREM BALTACI YÜKSEK SERBEST/ÖZEL

  24. REŞİDE YÜKSEL YÜKSEK DOKTOR

  25. MAHMUT DOĞAN YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ

  26. SÜLEYMAN ENES KILIÇ YÜKSEK MÜHENDİS


  İSTANBUL 3

  1. MUSTAFA ŞENTOP YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ

  2. ÖZLEM ZENGİN YÜKSEK AVUKAT

  3. FEYZULLAH KIYIKLIK YÜKSEK AVUKAT

  4. MEHMET MUŞ YÜKSEK EKONOMİST

  5. MEHMET DOĞAN KUBAT YÜKSEK AVUKAT

  6. TÜLAY KAYNARCA YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR

  7. ABDURRAHİM BOYNUKALIN YÜKSEK ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

  8. HARUN KARACA ORTA MUHASEBECİ

  9. UĞUR IŞILAK ORTA SANATÇI

  10. MUSTAFA YENEROĞLU YÜKSEK AVUKAT

  11. MUSTAFA AFŞIN YAZICIOĞLU YÜKSEK MÜHENDİS

  12. MEHMET METİNER YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR

  13. HALİS DALKILIÇ YÜKSEK İKTİSATÇI

  14. MAHMUT ÖVÜR YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR

  15. YILDIZ SEFERİNOĞLU YÜKSEK AVUKAT

  16. FATMA BETÜL SAYAN KAYA YÜKSEK MÜHENDİS

  17. TÜLİN MAZLUMOĞLU KESTANE YÜKSEK DİŞ HEKİMİ

  18. MEHMET BAYKAN YÜKSEK AVUKAT

  19. RESUL KURT YÜKSEK ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

  20. BETÜL BİRER ORTA SERBEST/ÖZEL

  21. ABDULLAH BAŞCI YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

  22. ZEYNEP İŞCEN ÇEVİKER YÜKSEK SAĞLIK GÖREVLİSİ

  23. CELAL BABAYİĞİT YÜKSEK AVUKAT

  24. HAKAN BAHADIR YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ

  25. HATİCE KÜBRA ÖZTÜRK YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR

  26. YEŞİL AYTULUM TURUT ORTA SERBEST/ÖZEL

  27. YASİN ZÜLBAHAROĞLU YÜKSEK SERBEST/ÖZEL

  28. ABDULLAH SADIKSOY YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

  29. ARİF KALMAZ ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

  30. FATMA NUR YAVUZ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL

  31. FEVZİ DURMUŞ YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR


   İZMİR 1

  1. VEYSEL EROĞLU YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ

  2. FATMA SENİHA NÜKHET HOTAR YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ

  3. CEMİL ŞEBOY YÜKSEK MİMAR

  4. HÜSEYİN KOCABIYIK YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR

  5. OZAN CEYHUN ORTA SERBEST/ÖZEL

  6. NECİP NASIR YÜKSEK MÜHENDİS

  7. CEMAL BEKLE YÜKSEK SOSYOLOG

  8. MAHMUT ATİLLA KAYA YÜKSEK AVUKAT

  9. BEDİHA TÜRKYILMAZ YÜKSEK DOKTOR

  10. TALİP UZUN YÜKSEK MEMUR

  11. KAZIM ERTEN YÜKSEK MEMUR

  12. ÖMER SERTBAŞ YÜKSEK MÜHENDİS

  13. GÜRBÜZ AKBULUT YÜKSEK YÖNETİCİ - KAMU


   İZMİR 2

  1. MUSTAFA İBRAHİM TURHAN YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

  2. NESRİN ULEMA YÜKSEK ECZACI

  3. HAMZA DAĞ YÜKSEK AVUKAT

  4. KEREM ALİ SÜREKLİ YÜKSEK AVUKAT

  5. DURMUŞ BOZTUĞ YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ

  6. MEHMET BAYINDIR YÜKSEK DOKTOR

  7. SAVCI SAYAN YÜKSEK EKONOMİST

  8. NEŞE GÜRÇAY YÜKSEK SERBEST/ÖZEL

  9. TANSU KAYA YÜKSEK MÜHENDİS

  10. BİLAL KIRKPINAR YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

  11. ESRA ALADAĞ YÜKSEK DİŞ HEKİMİ

  12. ALİ HADİM ORTA ÇİFTÇİ

  13. MÜJDE ÇELİK ORTA SERBEST/ÖZEL


  KAHRAMANMARAŞ

  1. MAHİR ÜNAL YÜKSEK BÜROKRAT

  2. NURSEL REYHANLIOĞLU YÜKSEK ECZACI

  3. VEYSİ KAYNAK YÜKSEK AVUKAT

  4. SEVDE BAYAZIT KAÇAR YÜKSEK İŞKADINI

  5. MEHMET UĞUR DİLİPAK YÜKSEK MÜHENDİS

  6. MEHMET İLKER ÇİTİL YÜKSEK DOKTOR

  7. TÜRK İSLAM KARAKOÇ YÜKSEK AVUKAT

  8. İMRAN KILIÇ YÜKSEK İLAHİYATÇI


   KARABÜK

  1. OSMAN KAHVECİ YÜKSEK MÜHENDİS

  2. SEDAT NAMAL ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR


   KARAMAN

  1. RECEP KONUK YÜKSEK ÖĞRETMEN

  2. RECEP ŞEKER YÜKSEK DOKTOR


   KARS

  1. MEHMET UÇUM YÜKSEK AVUKAT

  2. YUSUF SELAHATTİN BEYRİBEY YÜKSEK DOKTOR

  3. ENSAR ERDOĞDU YÜKSEK AVUKAT


  KASTAMONU

  1. MUSTAFA GÖKHAN GÜLŞEN YÜKSEK ECZACI

  2. METİN ÇELİK YÜKSEK AVUKAT

  3. ZAFER NALBANTOĞLU YÜKSEK MÜHENDİS


   KAYSERİ

  1. MEHMET ÖZHASEKİ YÜKSEK AVUKAT

  2. AHMET DOĞAN YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ

  3. YAŞAR KARAYEL YÜKSEK MÜŞAVİR

  4. KEMAL TEKDEN YÜKSEK DOKTOR

  5. HAVVA TALAY ÇALIŞ YÜKSEK DOKTOR

  6. HALİL ERGEN YÜKSEK MEMUR

  7. İSMAİL TAMER YÜKSEK DOKTOR

  8. AVŞAR ASLAN YÜKSEK YÖNETİCİ - KAMU

  9. AYDIN KALKAN YÜKSEK ÖĞRETMEN


   KIRIKKALE

  1. OĞUZ KAĞAN KÖKSAL YÜKSEK MÜLKİ İDARE AMİRİ

  2. RAMAZAN CAN YÜKSEK AVUKAT

  3. ABDULLAH ÖZTÜRK YÜKSEK SERBEST/ÖZEL


   KIRKLARELİ

  1. HAMDİ IRMAK YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

  2. VOLKAN GÖÇ YÜKSEK MÜHENDİS

  3. AYTAÇ AKSOY YÜKSEK MÜHENDİS


   KIRŞEHİR

  1. SALİH ÇETİNKAYA YÜKSEK AVUKAT

  2. HACI TURAN YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR


   KİLİS

  1. REŞİT POLAT YÜKSEK ECZACI

  2. AHMET SALİH DAL ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR


   KOCAELİ

  1. FİKRİ IŞIK YÜKSEK ÖĞRETMEN

  2. RADİYE SEZER KATIRCIOĞLU YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

  3. ZEKİ AYGÜN YÜKSEK MÜHENDİS

  4. İLYAS ŞEKER YÜKSEK MÜHENDİS

  5. MEHMET AKİF YILMAZ YÜKSEK ÖĞRETMEN

  6. CEMALETTİN KAFLI YÜKSEK AVUKAT

  7. SAMİ ÇAKIR YÜKSEK SERBEST/ÖZEL

  8. AYŞE MÜGE OLŞEN YÜKSEK ECZACI

  9. HALİT ÇOKAN YÜKSEK AVUKAT

  10. YALÇIN COŞTUR YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR

  11. YAHYA COŞKUN YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR


   KONYA

  1. AHMET DAVUTOĞLU YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ

  2. MUSTAFA BALOĞLU YÜKSEK DOKTOR

  3. HÜSNÜYE ERDOĞAN YÜKSEK DOKTOR

  4. ZİYA ALTUNYALDIZ YÜKSEK MÜSTEŞAR

  5. MUHAMMET UĞUR KALELİ ORTA YÖNETİCİ - KAMU

  6. LEYLA ŞAHİN USTA YÜKSEK DOKTOR

  7. MEHMET BABAOĞLU YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ

  8. ABDULLAH AĞRALI YÜKSEK DOKTOR

  9. HALİL ETYEMEZ YÜKSEK EĞİTMEN

  10. RÜVEYDE GÜLSEREN IŞIK YÜKSEK PİSİKOLOG

  11. HACI AHMET ÖZDEMİR YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ

  12. ÖMER ÜNAL YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

  13. MUSTAFA KAYA YÜKSEK MEMUR

  14. ÖMER FARUK KANIK YÜKSEK MÜHENDİS


  KÜTAHYA

  1. MUSTAFA ŞÜKRÜ NAZLI YÜKSEK MÜHENDİS

  2. VURAL KAVUNCU YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ

  3. İSHAK GAZEL YÜKSEK AVUKAT

  4. AHMET TAN YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR


   MALATYA

  1. ÖZNUR ÇALIK YÜKSEK ECZACI

  2. TAHA ÖZHAN YÜKSEK MÜŞAVİR

  3. MUSTAFA ŞAHİN YÜKSEK EĞİTMEN

  4. NURETTİN YAŞAR YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

  5. BÜLENT TÜFENKCİ YÜKSEK AVUKAT

  6. BAYRAM TAŞKIN YÜKSEK AVUKAT


  MANİSA

  1. RECAİ BERBER YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR

  2. UĞUR AYDEMİR YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR

  3. SELÇUK ÖZDAĞ YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ

  4. MURAT BAYBATUR YÜKSEK SERBEST/ÖZEL

  5. ŞULE TUNALI YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

  6. İSMAİL BİLEN YÜKSEK AVUKAT

  7. MUSA YILMAZ YÜKSEK YÖNETİCİ - KAMU

  8. GÜZİDE İÇEN KASAP YÜKSEK MİMAR

  9. BİLAL TEMEL YÜKSEK AVUKAT


 MARDİN

  1. ORHAN MİROĞLU YÜKSEK ÖĞRETMEN

  2. GÖNÜL BEKİN ŞAHKULUBEY YÜKSEK ECZACI

  3. MEHMET VEJDİ KAHRAMAN ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

  4. ABDULLAH ERİN YÜKSEK YÖNETİCİ - KAMU

  5. CENGİZ DEMİRKAYA YÜKSEK EĞİTMEN

  6. MEHMET EMİN DENİZ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL


   MERSİN

  1. MUSTAFA MUHAMMET GÜLTAK YÜKSEK ECZACI

  2. YILMAZ TEZCAN YÜKSEK DOKTOR

  3. MUHSİN KIZILKAYA YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR

  4. ZEYNEP GÜL YILMAZ YÜKSEK AVUKAT

  5. İBRAHİM GÜL YÜKSEK SERBEST/ÖZEL

  6. ARİF YILDIRIM YÜKSEK YÖNETİCİ - KAMU

  7. MEHMET EMİN KAPLAN YÜKSEK AVUKAT

  8. PINAR NAR YÜKSEK AVUKAT

  9. CEMAL BALKAYA YÜKSEK SERBEST/ÖZEL

  10. ABDULLAH KUZ YÜKSEK ÖĞRETMEN

  11. MEHMET TAŞKIRAN YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR


   MUĞLA

  1. HASAN ÖZYER YÜKSEK SERBEST/ÖZEL

  2. HASAN KÖKTEN YÜKSEK MÜHENDİS

  3. ELVAN GÖÇER YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

  4. MEHMET YAVUZ DEMİR YÜKSEK YÖNETİCİ - KAMU

  5. MUHİTTİN KAYABAŞ YÜKSEK MÜHENDİS

  6. ÖZBEN YELDA EROL GÖKCAN YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR


   MUŞ

  1. MEHMET EMİN ŞİMŞEK YÜKSEK MÜHENDİS

  2. ABDULSELAM ER YÜKSEK EĞİTMEN

  3. HALİS SALTIK ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR


   NEVŞEHİR

  1. MUSTAFA AÇIKGÖZ YÜKSEK ECZACI

  2. MURAT GÖKTÜRK YÜKSEK AVUKAT

  3. EBUBEKİR GİZLİGİDER YÜKSEK AVUKAT


  NİĞDE

  1. ALPASLAN KAVAKLIOĞLU YÜKSEK MÜLKİ İDARE AMİRİ

  2. ERDOĞAN ÖZEGEN ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

  3. YAŞAR ATAÇ YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR


   ORDU

  1. NUMAN KURTULMUŞ YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ

  2. OKTAY ÇANAK YÜKSEK AVUKAT

  3. İHSAN ŞENER YÜKSEK YÖNETİCİ - KAMU

  4. AYŞE NİLGÜN TOMAKİN YÜKSEK AVUKAT

  5. ŞAKİR ÇOBAN ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR


   OSMANİYE

  1. SUAT ÖNAL YÜKSEK MÜHENDİS

  2. MÜCAHİT DURMUŞOĞLU YÜKSEK YÖNETİCİ - KAMU

  3. MEHMET SARI YÜKSEK EMEKLİ

  4. EMİR HASAN ARSLANTAŞ YÜKSEK AVUKAT


  RİZE

  1. HASAN KARAL YÜKSEK İLAHİYATÇI

  2. HİKMET AYAR YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR

  3. OSMAN AŞKIN BAK YÜKSEK MÜHENDİS


   SAKARYA

  1. AYŞENUR İSLAM YÜKSEK ÖGRETİM ÜYESİ

  2. MUSTAFA İSEN YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ

  3. ALİ İHSAN YAVUZ YÜKSEK AVUKAT

  4. RECEP UNCUOĞLU YÜKSEK MÜHENDİS

  5. ALİ İNCİ YÜKSEK ÖĞRETMEN

  6. RECEP HACIEYÜPOĞLU YÜKSEK AVUKAT

  7. BİLGEHAN DOĞRU YÜKSEK DOKTOR


  SAMSUN

  1. AKİF ÇAĞATAY KILIÇ YÜKSEK SİYASET BİLİMCİ

  2. AHMET DEMİRCAN YÜKSEK DOKTOR

  3. FUAT KÖKTAŞ ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

  4. ÇİĞDEM KARAASLAN YÜKSEK MİMAR

  5. HASAN BASRİ KURT YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

  6. KAMURAN ÖZDEN YÜKSEK MÜSTEŞAR

  7. YILMAZ HOCAOĞLU YÜKSEK AVUKAT

  8. HÜSEYİN AVNİ ÇATAL YÜKSEK MÜHENDİS

  9. ADEM TUNCER YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR


   SİİRT

  1. YASİN AKTAY YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ

  2. HAŞİM TAŞKIRAN YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

  3. ALİ İLBAŞ YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR


   SİNOP

  1. CENGİZ TOKMAK YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

  2. NAZIM MAVİŞ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL


   SİVAS

  1. İSMET YILMAZ YÜKSEK AVUKAT

  2. HİLMİ BİLGİN YÜKSEK AVUKAT

  3. SELİM DURSUN YÜKSEK MÜHENDİS

  4. ADEM YILDIRIM YÜKSEK AVUKAT

  5. YALÇIN ÖZDEMİR YÜKSEK SERBEST / ÖZEL


   ŞANLIURFA

  1. NUREDDİN NEBATİ YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

  2. MEHMET KASIM GÜLPINAR YÜKSEK ÇİFTÇİ

  3. SEYİT EYYÜPOĞLU ORTA ÇİFTÇİ

  4. MAZHAR BAĞLI YÜKSEK SOSYOLOG

  5. HALİL ÖZCAN YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ

  6. HAMİDE SÜRÜCÜ YÜKSEK MÜHENDİS

  7. AHMET EŞREF FAKIBABA YÜKSEK DOKTOR

  8. MEHMET AKYÜREK ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

  9. MAHMUT KAÇAR YÜKSEK MÜHENDİS

  10. YUSUF EĞİLMEZ YÜKSEK AVUKAT

  11. YILDIZ KONAL SÜSLÜ YÜKSEK PİSİKOLOG

  12. ABDULLAH YEŞİL YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR


   ŞIRNAK

  1. ARSLAN TATAR ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

  2. ADNAN ŞIK ORTA SERBEST/ÖZEL

  3. LEZGİN ADIYAMAN ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

  4. RİZGİN BİRLİK ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR


   TEKİRDAĞ

  1. MUSTAFA YEL YÜKSEK MÜLKİ İDARE AMİRİ

  2. AYŞE DOĞAN YÜKSEK DİŞ HEKİMİ

  3. METİN AKGÜN ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

  4. EYÜP KANAR YÜKSEK SERBEST/ÖZEL

  5. HAKAN SUNAL YÜKSEK DOKTOR

  6. AHMET ÜZGÜN YÜKSEK ÖĞRETMEN


   TOKAT

  1. COŞKUN ÇAKIR YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ

  2. CELİL GÖÇER YÜKSEK DOKTOR

  3. FATMA GAYE GÜLER YÜKSEK SERBEST/ÖZEL

  4. FATİH AKGÜN YÜKSEK AVUKAT

  5. MUSTAFA ARSLAN YÜKSEK AVUKAT


   TRABZON

  1. SÜLEYMAN SOYLU YÜKSEK SERBEST/ÖZEL

  2. MUHAMMET BALTA YÜKSEK MÜHENDİS

  3. AYŞE SULA KÖSEOĞLU YÜKSEK AVUKAT

  4. ADNAN GÜNNAR YÜKSEK DİŞ HEKİMİ

  5. NİHAT TOSUN YÜKSEK DOKTOR

  6. SALİH CORA YÜKSEK AVUKAT


   TUNCELİ

  1. MEHMET TUNÇ YÜKSEK MÜHENDİS

  2. ALİ ULVİ SEYREK YÜKSEK AVUKAT


   UŞAK

  1. MEHMET ALTAY YÜKSEK AVUKAT

  2. EYÜP GÖKHAN ÖZEKİN YÜKSEK MİMAR

  3. HÜSEYİN KESKİN YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR


   VAN

  1. BURHAN KAYATÜRK YÜKSEK MÜHENDİS

  2. ÖMER ÇAHA YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ

  3. NAHİDE HAKAN YÜKSEK AVUKAT

  4. FARUK ALPASLAN YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

  5. HAMDULLAH ŞEVLİ YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ

  6. ÖZGE BURAK DEGER YÜKSEK EĞİTMEN

  7. YAKUP ALADAĞ YÜKSEK ÖĞRETMEN

  8. NİZAMETTİN AĞAR YÜKSEK MÜŞAVİR


   YALOVA

  1. FİKRİ DEMİREL YÜKSEK ÖĞRETMEN

  2. MEHMET DEMİRHAN ORTA SERBEST/ÖZEL


  YOZGAT

  1. ABDULKADİR AKGÜL YÜKSEK SERBEST/ÖZEL

  2. ERTUĞRUL SOYSAL YÜKSEK DOKTOR

  3. YUSUF BAŞER YÜKSEK AVUKAT

  4. İSKENDER MİNAR YÜKSEK AVUKAT


   ZONGULDAK

  1. HÜSEYİN ÖZBAKIR YÜKSEK SAVCI

  2. FARUK ÇATUROĞLU YÜKSEK EKONOMİST

  3. ÖZCAN ULUPINAR YÜKSEK SERBEST/ÖZEL

  4. EMİNE ÇİFT YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

  5. AKIN KAYMAK YÜKSEK EKONOMİST

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ ADAY LİSTESİ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 7 Haziran 2015 Milletvekilliği Genel Seçimlerinde yarışacak milletvekili adayları listesini YSK'ya verdi.

ADANA

1 Mevlüt Karakaya Doktora Öğretim Üyesi / Bürokrat

2 Muharrem Varlı Üniversite Eğitimci

3 Seyfettin Yılmaz Üniversite Orman Mühendisi

4 Abdulkadir Yuvalı Üniversite Öğretim Üyesi

5 Ali Aydın Üniversite Subay Emekli General

6 Ali Demir Yüksek Lisans Veteriner Hekim

7 Demet Çardak Üniversite Tıp Doktoru

8 Sinan Gül Üniversite Ziraat Mühendisi

9 Mehmet Ali Arslan Üniversite Kamu Görevlisi

10 Adem Gündoğan Üniversite Tıp Doktoru

11 Neslihan Uzun Üniversite Fizyoterapist

12 İsa Ayanoğlu Üniversite Avukat

13 Ayla Emrahoğlu Yüksek Lisans Tekstilci / Yönetici

14 Burak Yiğenoğlu Üniversite Tıp Doktoru

ADIYAMAN

1 Recep Kılıç Üniversite Avukat

2 Emin Acar Lise Emekli

3 Remziye Yavuz Ortaokul Emekli İşçi

4 Ahmet Kara Lise Emniyet Mensubu Başkomiser

AFYONKARAHİSAR

1 Mehmet Parsak Doktora Avukat

2 Aziz Aslan Üniversite Mali Müşavir

3 Fatih Çetinkaya Yüksek Lisans Eski Belediye Başkanı

4 İsmail Elibol Üniversite İşadamı

5 Abdil Demiral Üniversite Sarraf

AĞRI

1 Mustafa Örü Ortaokul Müteahhit

2 Bilal Yaşar Ortaokul Esnaf

3 Murat Çiftçi Lise Kamu Görevlisi

4 Mehmet Yıldırım Üniversite İşçi

AMASYA

1 Mehmet Sarı Yüksek Lisans Turizm İşletmecisi

2 Sadık Aslan Üniversite İşadamı

3 Turan Gürdoğan Yüksek Lisans Ziraat Yüksek Mühendisi

ANKARA 1. BÖLGE

1 Yıldırım Tuğrul Türkeş Üniversite İşadamı

2 Zühal Topçu Doktora Öğretim Üyesi

3 Mustafa Erdem Üniversite Öğretim Üyesi

4 Erkan Haberal Üniversite İşadamı

5 Nevzat Aypek Doktora Öğretim Üyesi

6 Bircan Akyıldız Üniversite Sendikacı

7 Sultan Gündüz Üniversite Peyzaj Mimarı

8 Ayşe Sibel Ersoy Üniversite Eczacı

9 İbrahim Çiftçi Üniversite İşadamı

10 Aytaç Özel Yüksek Lisans Eğitimci

11 Esin Gürel Üniversite Avukat

12 Şener Beşiroğlu Üniversite Avukat

13 Şahin Önalan Üniversite Biyolog

14 Umutcan Güner Kaya Üniversite Öğrenci

15 Ali Keleş Lise İşadamı

16 Ülkü Gök Güven Üniversite Avukat

17 Pınar Günseven Gülsoy Üniversite Mimar

18 İbrahim Kuş Lise İşadamı

ANKARA 2. BÖLGE

1 Şefkat Çetin Üniversite Emekli

2 Mustafa Mit Üniversite Ticaret

3 Hamit Ayanoğlu Üniversite Ziraat Mühendisi

4 Yaşar Yıldırım Lise İşadamı

5 Mehmet Damar Üniversite Emekli Sayıştay Başkanı

6 Gül Gülser Kılıçarslan Yüksekokul Gazeteci

7 Mehmet Ali Tanrıverdi Lise İşadamı

8 Alparslan Sucu Üniversite Avukat

9 Tayfun Ünal Yüksek Lisans Öğretmen

10 Meltem Hatice Uluç Üniversite Endüstri Mühendisi

11 Hikmet Durgut Üniversite Müteahhit

12 Tümer Zeytin Üniversite Avukat

13 Fatih Gözüm Lise Müteahhit

14 Bayramali Temizer Yüksekokul Gümrük Müşavir Yardımcısı

ANTALYA

1 Mehmet Günal Doktora Öğretim Üyesi

2 Ahmet Selim Yurdakul Üniversite Tıp Doktoru

3 Tarkan Akıllı Üniversite İnşaat Yüksek Mühendisi

4 Adem Uslu Üniversite Mülki İdare Amiri

5 Cafer Uyar Yüksekokul Emekli Öğretmen

6 Cengizhan Gököz Üniversite Avukat

7 Tolga Alıcı Lise İşadamı

8 Gökhan Kurşunlu Üniversite Avukat

9 Metin Özkan Ortaokul Gazeteci

10 Mustafa Alperen Erol Üniversite Avukat

11 Neşe Gül Üniversite Özel İşletme Müdürü

12 Hasan Bölücek Yüksekokul Jeoloji Yüksek Mühendisi

13 Güray Parlak Üniversite İşadamı

14 Turgut Bucak Lise Esnaf


ARTVİN

1 Muhammet Altunal Üniversite Avukat

2 Rafet Abay İlköğretim Müteahhit


AYDIN

1 Ali Uzunırmak Lise İşadamı

2 Hayri Güleç Üniversite İşadamı

3 Hüseyin Karagöz Üniversite Avukat

4 Deniz Depboylu Üniversite Psikolojik Danışman

5 Fevzi Köse Üniversite Orman Mühendisi

6 Hilmi Bolatoğlu Yüksek Lisans Rekabet Başuzmanı

7 Kadri Dülger Üniversite Avukat


BALIKESİR

1 İsmail Ok Üniversite Eski Belediye Başkanı

2 Recep Çetin Yüksek Lisans Tıp Doktoru

3 Rafet Çetinel Üniversite İnşaat Mühendisi

4 Mehmet Duran Üniversite İşadamı

5 Adnan Çelebi Üniversite Üst Düzey Bürokrat

6 Mehmet Ağar Üniversite Eğitimci

7 Tuncay Kılıç Üniversite Avukat

8 Kemal Girgin Yüksek Lisans Eğitimci / Organizatör


BİLECİK

1 Bahattin Şeker Lise Tüccar

2 Hüseyin Şensoy Üniversite Mali Müşavir


BİNGÖL

1 Hasan Kızılboğa Ortaokul Serbest

2 Ragıp Tümen İlkokul Serbest

3 Muhittin Satık Lise Serbest


BİTLİS

1 Metin Taşdemir Lise Müteahhit

2 Arif Özer Yüksek Lisans İşadamı

3 Melihşah Budak Üniversite İşadamı


BOLU

1 Şükrü Gülez Lise Ticaret


BURDUR

1 Alparslan Ahmet Dursun Üniversite Avukat

2 Ali İsra Güngör Üniversite Öğretim Üyesi

3 Metin Işıldar Üniversite İşadamı


BURSA

1 İsmet Büyükataman Yüksek Lisans Eğiitmci

2 Kadir Koçdemir Doktora Vali

3 Tevfik Topçu Lise İşadamı

4 Fevzi Zırhlıoğlu Üniversite Matbaacı

5 Fikret Fidan Kara Harp Okulu Emekli Subay

6 Hasan Toktaş Üniversite Harita Mühendisi

7 Ali Hayri Ozan Üniversite Öğretmen /işadamı

8 Yüksel Selçuk Türkoğlu Yüksek Lisans Sendikacı / Öğretmen

9 Hatice Deniz Üniversite Emekli İşletmeci

10 Çetin Elmas Üniversite Öğretim Üyesi

11 Yusuf Turan Yüksek Lisans Emekli Subay

12 Gülten Kavut Sürücü Üniversite İşletmeci

13 Timur Özdemir Üniversite Uluslararası Hakem - Antrenör

14 Zafer Karakılıç Üniversite Avukat

15 Yüksel Okumuş Üniversite Geridönüşüm Uzmanı

16 Levent Çelik Üniversite Avukat

17 Engin Er Yüksek Lisans Jeoloji Yüksek Mühendisi

18 Sakin Köseoğlu Üniversite Ekonomist


ÇANAKKALE

1 İbrahim Kürşat Tuna Yüksek Lisans Akademisyen / İşadamı

2 Enver Koç Yüksek Lisans Ticaret

3 Serdar Can Yüksek Lisans Tıp Doktoru

4 Günay Uçar Üniversite Ziraat Mühendisi


ÇANKIRI

1 Recep Dumanlı Üniversite Planlama Uzmanı

2 Fehmi Bölükbaşı Üniversite İşadamı

ÇORUM

1 Vahit Kayrıcı Yüksekokul İşadamı

2 Aybüke Topçubaşı Ekici Yüksek Lisans Avukat

3 Sami Çam Yüksek Lisans Kamu Görevlisi

4 Ali Akcan Lise Emekli

DENİZLİ

1 Emin Haluk Ayhan Yüksek Lisans İktisatçı

2 Cafer Birtürk Üniversite Sigortacı

3 Ümit Bahtiyar Üniversite Avukat

4 İsmail Yarımca İlköğretim Tüccar

5 Zafer Kaplan Üniversite Ticaret

6 Mehmet Fevzi Yeniçeri Üniversite Elektronik Ve Haberleşme Müh.

7 Şule Türkaslan Üniversite Tıp Doktoru

DİYARBAKIR

1 Mehmet Teyyar Karakoç Lise Şöför

2 Ayşe Önen Üniversite Öğretmen

3 Fevzi Yiğitkan Lise İşadamı

4 Hasan Özmen İlkokul Tüccar

6 Recep Donat İlkokul Serbest

7 Mehmet İdris İlkokul Serbest

8 Ömer Bozkaya Lise Serbest

9 Şeyhmus Bilici İlkokul Serbest

10 Mehmet İçli Lise Emekli

EDİRNE

1 Gürsel Şimşek Üniversite Tıp Doktoru

2 Şennur Yıldırım Üniversite Avukat

ELAZIĞ

1 Yavuz Temizer Üniversite Müteahhit

2 Abdurrahman Kızgın Üniversite Eğitimci

3 Mesut Aksan Yüksek Lisans Eğitimci

4 Mehmet Karaca Üniversite Ziraat Yüksek Mühendisi

ERZİNCAN

1 Ümit Özkör Üniversite Mimar

2 Mutlu Özdemir Lise İşadamı

ERZURUM

1 Kamil Aydın Yüksek Lisans Öğretim Üyesi

2 Ertürk Çimen Üniversite İşadamı

3 Zekai Kaya Üniversite Milli Sporcu

4 Seyfullah Hızarcı Yüksek Lisans Tıp Doktoru

5 Ömer Durur Üniversite Öğretmen

6 Gökhan Arslan Yüksek Lisans İşadamı

ESKİŞEHİR

1 Ruhsar Demirel Yüksek Lisans Tıp Doktoru

2 Kayıhan Çağlar Yüksek Lisans Tıp Doktoru

3 Mustafa Kemal Tekin Üniversite Avukat

4 Emine Edizgil Yüksek Lisans Diş Hekimi

5 Timur Faruk Yatmaz Üniversite Emekli Eğitimci

6 Ahmet Muhammed Hızlan Lise İşadamı / Sanayici


 

Gaziantep 1 Ümit Özdağ Doktora Öğretim Üyesi / Siyaset Bilimci

Gaziantep 2 Ertuğrul Tolga Orhan Üniversite Avukat

Gaziantep 3 Servet Demir Doktora Öğretim Üyesi

Gaziantep 4 Fevzi Koçoğlu Üniversite İşetmeci

Gaziantep 5 Sermet Atay Üniversite Avukat

Gaziantep 6 Hüseyin Cüneyt Ayata Üniversite Avukat

Gaziantep 7 Ömer Oğuz Ortaokul Çiftçi

Gaziantep 8 Kenan Çakır Üniversite Eğitimci

Gaziantep 9 Mehmet Demir Üniversite Emekli Eğitimci

Gaziantep 10 Ömer Yılmaz Lise İşadamı

Gaziantep 11 Mezine Sırakaya Üniversite Gazeteci

Gaziantep 12 Serdar Önel Lise İşadamı

Giresun 1 Orhan Erzurum Üniversite Tıp Doktoru

Giresun 2 Ali Karadeniz Üniversite Öğretim Görevlisi

Giresun 3 Bora Kılıç Lise Makine Teknisyeni

Giresun 4 Hasan Yılmaz Yüksek Lisans Tıp Doktoru

Gümüşhane 1 Mustafa Canlı Üniversite Elektronik Mühendisi

Gümüşhane 2 Hacı Murat Bal Ortaokul Müteahhit

Hakkari 1 Mehmet Ayhan Günaydın Üniversite Serbest

Hakkari 2 Ali Kurtuluş Öncül Üniversite Serbest

Hakkari 3 Barış Cengizbay Üniversite Serbest

Hatay 1 Adnan Şefik Çirkin Lise Çiftçi

Hatay 2 Celalettin Yavuz Doktora Öğretim Üyesi

Hatay 3 Mete Aslan Yüksekokul Gazeteci / Bürokrat

Hatay 4 Mehmet Akif Terzi Yüksek Lisans Araştırmacı

Hatay 5 İbrahim Gül Üniversite İşadamı

Hatay 6 Hüseyin Bağrıyanık Üniversite Öğretim Görevlisi

Hatay 7 Mehmet Biçer Üniversite İşadamı

Hatay 8 Ferhat Küçükler Üniversite Tıp Doktoru

Hatay 9 Sıdıka Dilaver Eryılmaz Üniversite Emekli Öğretmen

Hatay 10 Alparslan Ateş Doktora Öğretim Üyesi

Isparta 1 Nuri Okutan Yüksek Lisans Vali

Isparta 2 Hüseyin Avni Bıçaklı Üniversite Büyükelçi

Isparta 3 Ahmet Ziya Nuhoğlu Yüksek Lisans Çevre Mühendisi

Mersin 1 Oktay Öztürk Üniversite Eğitimci / Hukukçu

Mersin 2 Baki Şimşek Üniversite Harita Mühendisi

Mersin 3 Ali Öz Üniversite Tıp Doktoru

Mersin 4 Mehmet Kara Yüksek Lisans İşadamı

Mersin 5 Tolga Arslan Yüksek Lisans Akademisyen

Mersin 6 Gürcan Kasap Üniversite Müşavir

Mersin 7 Ali Yücelen Yüksek Lisans Ticaret

Mersin 8 Nihat Özen Üniversite Tıp Doktoru

Mersin 9 Mehmet Ali Gökmen Yüksek Lisans Veteriner Hekim

Mersin 10 Ali Rıza Bozkurt Yüksek Lisans Veteriner Hekim

Mersin 11 Özgür Özcan Üniversite Ekonomist

İstanbul1 1 Edip Semih Yalçın Yüksek Lisans Öğretim Üyesi

İstanbul1 2 İzzet Ulvi Yönter Üniversite Kamu Görevlisi

İstanbul1 3 Uygar Suphi Aktan Yüksek Lisans Akademisyen

İstanbul1 4 Ahmet Turgut Yüksek Lisans Şehir Ve Bölge Plancısı

İstanbul1 5 Alper Çağrı Yılmaz Doktora Öğretim Üyesi

İstanbul1 6 Mehmet Kılıç Üniversite İş Adamı

İstanbul1 7 Mehmet Hanefi Bostan Yüksek Lisans Akademisyen

İstanbul1 8 Baybora Cihan Kahveci Yüksek Lisans Gazeteci / Finansör

İstanbul1 9 Rasim Acar Üniversite Şehir Plancısı

İstanbul1 10 Nihal Ağca Üniversite İş Kadını

İstanbul1 11 Sabri Şenel Üniversite Mali Müşavir

İstanbul1 12 Alper Kaan Boran Üniversite Avukat

İstanbul1 13 Dursun Çolak Lise İş Adamı

İstanbul1 14 Zeki Bulut Üniversite İşadamı

İstanbul1 15 İsmail Hakkı Altun Lise İşletmeci

İstanbul1 16 Umur Arıkan Yüksek Lisans Diş Hekimi

İstanbul1 17 Bülent Buz Üniversite Mali Müşavir

İstanbul1 18 Abdullah Akkaya Üniversite Avukat

İstanbul1 19 Ahmet Şahin Üniversite İnşaat Mühendisi

İstanbul1 20 Hasan Tüfekçi Üniversite Elekronik Ve Haber.müh.

İstanbul1 21 İsmet Koçak Üniversite Makina Müh.

İstanbul1 22 Rezza Neslihan Vural Bal Doktora Finansal Analist

İstanbul1 23 Sema Barlın Üniversite İşletmeci

İstanbul1 24 Aydın İşkur Üniversite Avukat

İstanbul1 25 Bahri Bilaloğlu Üniversite İnşaat Yük.müh.

İstanbul1 26 Aslı Ergün Üniversite Avukat

İstanbul1 27 Ömer Faruk Ekşi Lise Müteahhit

İstanbul1 28 Fatih Eryılmaz Üniversite Mali Müşavir

İstanbul1 29 Başar Ünal Üniversite İş Adamı

İstanbul1 30 Ekrem Düzgün Lise Turizm Ve Denizcilik

İstanbul1 31 Emine Saadet Karlıbel Yüksek Lisans Halkla İlişkiler

İstanbul2 1 Ekmeleddin Mehmet İhsan Üniversite Akademisyen/diplomat

İstanbul2 2 Celal Adan Üniversite Orman Mühendisi/milletvekili

İstanbul2 3 Murat Başesgioğlu Üniversite Hukukçu/milletvekili

İstanbul2 4 Abdul Ahat Andican Üniversite Doktor

İstanbul2 5 Özcan Pehlivanoğlu Üniversite Avukat

İstanbul2 6 Mehmet Aslan Üniversite Sanatçı

İstanbul2 7 Başbuğ Pınarbaşı Üniversite Avukat

İstanbul2 8 Esra Selimoğlu Şengül Üniversite Eğitimci

İstanbul2 9 Feti Yıldız Üniversite Avukat

İstanbul2 10 Füsun Kayan Ardaman Üniversite Üst Düzey Bürokrat

İstanbul2 11 Gülru Vardar Üniversite Maikna Mühendisi

İstanbul2 12 Ahmet Özyürek Lise Müteahhit

İstanbul2 13 Ali Derindağ Lise İş Adamı

İstanbul2 14 Mahmut Mert Ersin Üniversite İş Adamı

İstanbul2 15 Alaaddin Uludağ Üniversite Avukat

İstanbul2 16 Muhammet Emin Özkurt Üniversite Avukat

İstanbul2 17 Can Ali Aksu Üniversite İnşaat Yüksek Mühendisi

İstanbul2 18 Nurettin Atalay Üniversite Emlakçı

İstanbul2 19 Nurhan Toğuç Üniversite Öğretim Üyesi

İstanbul2 20 Fetih Ahmet Alpaslan Üniversite Avukat

İstanbul2 21 Osman Büyükkaya Üniversite Mikrobiyolog

İstanbul2 22 Sevgi Vardarlı İnal Üniversite Çini Sanatçısı

İstanbul2 23 Mesut Can Pakova Üniversite İş Geliştirme Yönetici

İstanbul2 24 Osman Kaygı Lise Muhasebeci

İstanbul2 25 Metin Kılıç Üniversite Serbest Meslek

İstanbul2 26 Mustafa Yılmaz Üniversite İş Adamı

İstanbul3 1 Meral Akşener Üniversite Öğretim Üyesi

İstanbul3 2 Atila Kaya Üniversite Siyasetçi

İstanbul3 3 İsmail Faruk Aksu Üniversite Müşavir

İstanbul3 4 Arzu Erdem Üniversite İş Kadını

İstanbul3 5 Fuat Çakıroğlu Üniversite İşadamı

İstanbul3 6 Mehmet Müftüoğlu Üniversite Gazeteci

İstanbul3 7 Erdem Karakoç Lisans Eğitimci

İstanbul3 8 Murat Türkmen Üniversite İşadamı

İstanbul3 9 Hayati Arkaz Üniversite Tıp Doktoru

İstanbul3 10 Ayşe Bıçak Üniversite Tekstilci

İstanbul3 11 Alpaslan Alpaslan Akars Lise İşadamı

İstanbul3 12 Ahmet Savaş Çolak Yüksek Lisans İş Adamı

İstanbul3 13 Bahattin Şengül Üniversite Siyaset Bilimcisi

İstanbul3 14 Işıl Damla Şener Yamaner Üniversite Diş Hekimi

İstanbul3 15 Fazlı Yurdabak Yüksek Lisans Öğretim Görevlisi

İstanbul3 16 Volkan Yılmaz Lisans İşadamı

İstanbul3 17 Halit Tuna Üniversite Tekstilci

İstanbul3 18 Celal Karapınar Üniversite Sendikacı

İstanbul3 19 İsa İlyasoğlu Yüksek Lisans İşadamı

İstanbul3 20 Gökhan Yamaner Üniversite Diş Hekimi

İstanbul3 21 Mesut Yıldırım Üniversite Avukat

İstanbul3 22 Tahir Pak Üniversite İşletme Müh.

İstanbul3 23 Hakan Çorak Üniversite Üst Düzey Bürokrat

İstanbul3 24 Bünyamin Çiftçi Lise Muhtar

İstanbul3 25 Aytekin Horasan Üniversite Turizmci

İstanbul3 26 Sevinç Gümüş Üniversite Eğitimci

İstanbul3 27 Serdar Öktem Üniversite Avukat

İstanbul3 28 Didem Karataş Üniversite Kurumsal İletişim Uzmanı

İstanbul3 29 Kamil Aksu Üniversite Tıp Doktoru

İstanbul3 30 Ekrem Sarısoy Üniversite Mali Müşavir

İstanbul3 31 Merrin Hasipoğlu Üniversite İş Kadını

İzmir1 1 Oktay Vural Üniversite Hukukçu / İktisatçı

İzmir1 2 Aslan Savaşan Üniversite Tıp Doktoru

İzmir1 3 Senem Kılıç Üniversite Yönetici Danışman

İzmir1 4 Recep Kök Doktora Öğretim Üyesi

İzmir1 5 Salahattin Şahin Lise İşadamı

İzmir1 6 Figen Tosunor Üniversite İşletmeci

İzmir1 7 Ali Onar Yüksek Lisans Avukat

İzmir1 8 Halit Dalgıç Üniversite İnşaat Mühendisi

İzmir1 9 Hasan Zerek Üniversite İşletmeci

İzmir1 10 Naci Düz İlkokul Ticaret

İzmir1 11 Doğan Varol Üniversite İnşaat Mühendisi

İzmir1 12 Hüsnü Gürkan Seçkiner Lise Tekstilci

İzmir1 13 Lütfi Kılıç Üniversite İşadamı

İzmir2 1 Ahmet Kenan Tanrıkulu Yüksek Lisans İktisatçı

İzmir2 2 Murat Koç Lise Üst Düzey Bürokrat

İzmir2 3 Süeda Neslihan Çelik Doktora Kamuoyu Araştırmacısı

İzmir2 4 Murat Taşer Üniversite Bürokrat

İzmir2 5 Yalçın Koçyiğit Üniversite Tıp Doktoru

İzmir2 6 Hatice Bölük Üniversite Eğitimci

İzmir2 7 Serdar Mersin Üniversite Turizm İşletmecisi

İzmir2 8 Mehmet Salih Kadıoğlu Üniversite Serbest Meslek

İzmir2 9 Taşkın Işık Lise Turizm İşletmecisi

İzmir2 10 Recep Akan Yüksek Lisans İşadamı

İzmir2 11 Suavi Tuncay Yüksek Lisans Öğretim Üyesi

İzmir2 12 Nuri Çiftçi Üniversite Eğitimci

İzmir2 13 Tahsin Kaya İlkokul Ticaret

Kars 1 Taner Gökçe Lise Ticaret

Kars 2 Muharrem Yıldız Lise İşadamı

Kars 3 Yaşar Ağsu Üniversite Avukat

Kastamonu 1 Emin Çınar Lise Esnaf

Kastamonu 2 Hayati Hamzaoğlu Lise Bürokrat

Kastamonu 3 Hakan Çetin Yüksek Lisans İşadamı

Kayseri 1 Yusuf Halaçoğlu Üniversite Öğretim Üyesi

Kayseri 2 Ali Kilci Üniversite Üst Düzey Bürokrat

Kayseri 3 Süleyman Korkmaz İlkokul Müteahhit

Kayseri 4 Mustafa Alkan Üniversite Öğretim Üyesi

Kayseri 5 Metin Soylu Üniversite Müteahhit /işadamı

Kayseri 6 Mehmet Özmen Üniversite Turizm İşletmecisi

Kayseri 7 Eser Türkistanlı Saka Üniversite Serbest Meslek

Kayseri 8 Mete Taştan Üniversite Kişisel Gelişim Uzmanı

Kayseri 9 Sevim Koçyiğit Yüksekokul Emekli Öğretmen

Kırklareli 1 Derya Bulut Yüksek Lisans Eğitimci

Kırklareli 2 Aydın Çetiner Yüksek Lisans Diş Hekimi

Kırklareli 3 Göksel Okumuş Üniversite Avukat

Kırşehir 1 Cemil Yıldırım Türk Yüksek Lisans Tıp Doktoru

Kırşehir 2 Mustafa Erkal Üniversite Mülki İdare Amiri

Kocaeli 1 Saffet Sancaklı Lise Ticaret / Milli Futbolcu

Kocaeli 2 Lütfü Türkkan Üniversite Sanayici

Kocaeli 3 Hilal Elmas Üniversite Avukat

Kocaeli 4 Rıza Ağdağ Lise İşadamı

Kocaeli 5 Ruhi Çavdar Üniversite Esnaf

Kocaeli 6 Kemal Köse Üniversite E. Milletvekili

Kocaeli 7 Nurdoğan Kaçar Lise Ticaret

Kocaeli 8 İlhan Tan Üniversite Tıp Doktoru

Kocaeli 9 Süleyman Pekin Yüksek Lisans Sendikacı

Kocaeli 10 Dijle Akın Üniversite Eğitimci

Kocaeli 11 Ahmet Yeşil Yüksek Lisans Bürokrat

Konya 1 Mustafa Kalaycı Üniversite Denetim Elemanı

Konya 2 Mustafa Sait Gönen Üniversite Tıp Doktoru / Öğretim Üyesi

Konya 3 Süleyman Şenol Üniversite Eczacı

Konya 4 Hüseyin Oprukçu Yüksek Lisans Denetim Elemanı

Konya 5 Sevil Sargın Doktora Öğretim Üyesi

Konya 6 Zühal Ekici Yüksek Lisans Avukat / Eğitimci

Konya 7 Alper Gedik Doktora Öğretim Görevlisi

Konya 8 Bulduk Özdemir Üniversite İşadamı

Konya 9 Faruk Sonkaya Üniversite Eczacı

Konya 10 Halil Ayhan Üniversite İnşaat Mühendisi

Konya 11 Şükrü Portakal Lise Mali Üşavir

Konya 12 Halil Açıl Lise Emekli Astsubay

Konya 13 Osman Nuri Atçeken Yüksek Lisans Veteriner Hekim

Konya 14 Temmuz Şemin Yüksek Lisans Endüstri Yüksek Mühendisi

Kütahya 1 Alim Işık Doktora Öğretim Üyesi

Kütahya 2 Hüseyin Bali Yüksek Lisans Tıp Doktoru

Kütahya 3 Önder Kıcıroğlu Üniversite Kamu Görevlisi

Kütahya 4 Erol Alpertürk Lise Kuyumcu

Malatya 1 Arif Yıldız Üniversite Avukat

Malatya 2 Hakan Yılmaz Üniversite Ziraat Mühendisi

Malatya 3 Güzün Koçak Üniversite Eczacı

Malatya 4 Übeyt Akçin Üniversite Tıp Doktoru

Malatya 5 Hakan Kalkan Üniversite Araştırmacı

Malatya 6 Mehmet Ali Özpolat Yüksekokul Yapımcı

Manisa 1 Erkan Akçay Üniversite Maliyeci

Manisa 2 Zeynel Balkız Üniversite Avukat

Manisa 3 Hasan Eryılmaz Yüksek Lisans Bürokrat

Manisa 4 Yaşar Coşkun Üniversite İşletmeci

Manisa 5 Mehmet Memiş Doktora Tıp Doktoru

Manisa 6 Osman Oktay Üniversite Avukat

Manisa 7 Mehmet Cem Çöllü Yüksek Lisans Makine Yüksek Mühendisi

Manisa 8 Galip Karagözler Üniversite Öğretmen

Manisa 9 Cemal Murat Erim Üniversite Üst Düzey Bürokrat

Kahramanmaraş 1 Fahrettin Oğuz Tor Yüksek Lisans Başmüfettiş

Kahramanmaraş 2 Sefer Aycan Üniversite Tıp Doktoru

Kahramanmaraş 3 Hacı Mustafa Tombuloğl Üniversite Antropolog / Gazeteci

Kahramanmaraş 4 Ejder Oruç Üniversite Elektirik Mühendisi

Kahramanmaraş 5 Fehmi Kiraz Üniversite Ziraat Mühendisi

Kahramanmaraş 6 Faruk Atlı Yüksek Lisans Tıp Doktoru

Kahramanmaraş 7 Şule Arıkan Üniversite Serbest Meslek

Kahramanmaraş 8 Hasan Seyithanoğlu Üniversite Mali Müşavir

Mardin 1 Fikri Yazan Serbest

Mardin 2 Duramettin Mengüç Serbest

Mardin 3 Erkan Aydın Serbest

Mardin 4 Hayati Ünal Serbest

Mardin 5 Ercan Bükülmez Serbest

Mardin 6 Tayfun Topak Serbest

Muğla 1 Mehmet Erdoğan Üniversite Mülki İdare Amiri

Muğla 2 Peyami Cinas Üniversite Tıp Doktoru

Muğla 3 Asım Başaran Lise Turizm İşletmecisi

Muğla 4 Ramazan Kıvrak Yüksekokul Tv Programcısı

Muğla 5 Ferat Yüksel Doktora Maden Yüksek Mühendisi

Muğla 6 Arif Ziya Keloğlu Üniversite İnşaat Mühendisi

Muş 1 Abdurrahman Gümüş Lise Müteahhit

Muş 2 Tarkan Dede Lise İşadamı

Muş 3 Fatma Yıldırım Üniversite Avukat

Nevşehir 1 Mehmet Varol Üniversite Eğitimci

Nevşehir 2 Sait Yüksel Üniversite İşadamı

Nevşehir 3 Mustafa Uğur Yüksek Lisans Eğitimci

Niğde 1 Vedat Bayram Üniversite Emekli İl Spor Müdürü

Niğde 2 Murat Işıklı Üniversite Tıp Doktoru

Niğde 3 Hakan Er Üniversite Mimar

Ordu 1 Cemal Enginyurt Üniversite Gazeteci

Ordu 2 Murat Kaçak Lise İşadamı

Ordu 3 Hakan Yakışan Üniversite Kamu Görevlisi

Ordu 4 Ali İhsan Aydın Üniversite Mali Müşavir

Ordu 5 Faruk Kütük Yüksek Lisans Yüksek Lisans

Rize 1 Osman Cem Kazmaz Üniversite İnşaat Yüksek Mühendisi

Rize 2 Ömer Ökten Lise Turizm İşletmecisi

Rize 3 Erol Kabaoğlu Lise Emekli

Sakarya 1 Zihni Açba Yüksek Lisans Esnaf

Sakarya 2 Orhan Ünver Üniversite İnşaat Mühendisi

Sakarya 3 Ali Rıza Acartürk Üniversite Avukat

Sakarya 4 Hüsamettin Atasever Üniversite Tıp Doktoru

Sakarya 5 İsmail Kamil Doğancı Üniversite İnşaat Mühendisi

Sakarya 6 Gökhan Taşdeviren Yüksek Lisans İşadamı

Sakarya 7 Serdar Çakan Yüksek Lisans İşadamı

Samsun 1 Erhan Usta Yüksek Lisans Ekonomist

Samsun 2 Hüseyin Edis Üniversite Ymm. Bağımsız Denetçi

Samsun 3 Akın Üner Yüksek Lisans Elektrik - Elektronik Mühendisi

Samsun 4 Mustafa Keskin Üniversite Kamu Görevlisi

Samsun 5 Pınar Kılınç Üniversite Mimar

Samsun 6 Osman Teber Üniversite Eğitimci

Samsun 7 Kemal Bostancı Üniversite Hukukçu / Hekim

Samsun 8 Mehmet Ayhan Acar Üniversite Serbest Meslek

Samsun 9 Ayten Başkan Yüksel Üniversite Eğitimci

Siirt 1 Abdullah Bayram Lise Emekli Eğitimci

Siirt 2 Beşir Sevinç Ortaokul Emekli

Siirt 3 Erhan Özgen Lise Özel Güvenlik

Sinop 1 Mustafa Meftun Çağlar Üniversite İnşaat Mühendisi

Sinop 2 Rahmi Öztürk Üniversite Eğitimci

Sivas 1 Celal Dağgez Üniversite Emekli Yönetici

Sivas 2 Oğuz Özdemir Üniversite Mali Müşavir

Sivas 3 Muammer Demirci Lise İşadamı

Sivas 4 Hamit Özkan Üniversite Emekli Öğretmen

Sivas 5 Kadir Eğri Üniversite Orman Mühendisi

Tekirdağ 1 Bülent Belen Lise Mali Müşavir

Tekirdağ 2 Hakan Özgül Üniversite Ekonomist

Tekirdağ 3 Kamil Günay Üniversite Elektrik Mühendisi

Tekirdağ 4 Arif Yalçın Üniversite Din Görevlisi

Tekirdağ 5 İsmet Fıçıcı Kara Harp Okulu İşadamı / Müteahhit

Tekirdağ 6 Muhammer Varol Ortaokul Müteahhit

Tokat 1 Abdurrahman Başkan Üniversite Ziraat Mühendisi

Tokat 2 Hüseyin Erkan İkikat Üniversite Harita Mühendisi

Tokat 3 Yücel Bulut Üniversite Avukat

Tokat 4 Mustafa Afşin Ünverdi Üniversite Avukat

Tokat 5 Kübra Sever Taşkıran Lise Büro Görevlisi

Trabzon 1 Koray Aydın Üniversite Makina Mühendisi

Trabzon 2 Yavuz Aydın Lise İşadamı

Trabzon 3 Hüseyin Örs Doktora Öğretim Üyesi

Trabzon 4 Hasan Akyüz Doktora Tıp Doktoru

Trabzon 5 Hasan Suiçmez Üniversite Eğitimci

Trabzon 6 Hikmet Yılmaz Yüksek Lisans Emekli Bürokrat

Tunceli 1 Namık Dursun Üniversite Emekli Subay

Tunceli 2 Hıdır Budak Üniversite Emekli İlahiyatçı

Şanlıurfa 1 İbrahim Özyavuz Lise Emekli Belediye Başkanı

Şanlıurfa 2 İsmail Bağış Lise İşçi

Şanlıurfa 3 Mehmet Ayhan İlkokul İşadamı

Şanlıurfa 4 Mehmet Akdeniz İlkokul Turizmci

Şanlıurfa 5 Mustafa Çiftçi Ortaokul Müteahhit

Şanlıurfa 6 Murat Kaçak Ortaokul İşletmeci

Şanlıurfa 7 İsmail Akbulut Lise Güvenlik Görevlisi

Şanlıurfa 8 Şermin Ataş Lise Yönetici

Şanlıurfa 9 İsmail Taş İlkokul İşadamı

Şanlıurfa 10 Ömer Çağlar Yılmaz Doktora Tıp Doktoru

Şanlıurfa 11 Mahmut Subaşı Üniversite Tıp Doktoru

Şanlıurfa 12 Mustafa Remzi Karataş Lise İnşaatçı

Uşak 1 Durmuş Yılmaz Üniversite Ekonomist / Bankacı

Uşak 2 Gökhan Özoğul Üniversite İşadamı

Uşak 3 Muhammet Gür Üniversite İnşaat Mühendisi

Van 1 Gültekin Çavuşoğlu Üniversite İnşaat Mühendisi

Van 2 Yavuz Selim Çamuşcu Üniversite İnşaat Mühendisi

Van 3 Necdet Öztürkçü Üniversite Yönetici

Van 4 Ümit Akdağ Lise Müteahhit

Van 5 Mustafa Alkoç Üniversite Avukat

Van 6 Cengiz Çetinöz Üniversite İnşaat Mühendisi

Van 7 Ebru Berköz Karaca Lise İş Kadını

Van 8 Ömer Kurtbeyoğlu Üniversite Serbest

Yozgat 1 Sadir Durmaz Üniversite Kooperatifçi

Yozgat 2 Mehmet Ali Çakır Üniversite Eczacı

Yozgat 3 Seyit Yücel Üniversite Emekli Bürokrat

Yozgat 4 Yusuf Mertoğlu Yüksek Lisans Ekonomist

Zonguldak 1 Zeki Çakan Üniversite Elektrik Mühendisi

Zonguldak 2 Yavuz Erkmen Üniversite Mülki İdare Amiri

Zonguldak 3 Ahmet Emre Bayramoğlu Üniversite Tıp Doktoru

Zonguldak 4 Şeyma Elmas Songür Üniversite İş Kadını

Zonguldak 5 Meral Demirbaş Lise Emekli

Aksaray 1 Turan Yaldır Yüksekokul Müteahhit

Aksaray 2 Mustafa Tuğrul Karacaer Üniversite Gelir Uzmanı

Aksaray 3 Kılıçaslan Ekin Üniverste Ziraat Mühendisi

Bayburt 1 Karabey Kadri Karaoğlu Üniversite Tıp Doktoru

Bayburt 2 Tamer Kayaalp Üniversite İnşaat Mühendisi

Karaman 1 Mehmet Ural Üniversite Sağlık Denetçisi

Karaman 2 Mehmet Alagöz Yüksek Lisans Öğretim Üyesi

Kırıkkale 1 Seyit Ahmet Göçer Lise İşadamı

Kırıkkale 2 Halil Öztürk Üniversite Avukat

Kırıkkale 3 Merih Karayol Üniversite İnşaat Mühendisi

Batman 1 Turan Aytek Önalp Üniversite Memur

Batman 2 Edip Açık İlköğretim Esnaf

Batman 3 Sami Biçer Üniversite Esnaf

Batman 4 Cemil Güzel Lise Esnaf

Şırnak 1 Mehmet Duygulu Üniversite Diş Hekimi

Şırnak 2 Nizar Zeyrek Ortaokul Esnaf

Şırnak 3 Sultan Semra Arslan Lise Serbest

Şırnak 4 Gündüz Ökten İlkokul Serbest

Bartın 1 Sezai Bilgin Üniversite İşadamı

Bartın 2 Orhan Ölçek Üniversite Mali Müşavir

Ardahan 1 Bülent Ulutaş Üniversite Emekli Genel Müdür

Ardahan 2 Ömer Tekoğulları Lise Gümrük Muhafaza Amiri

Iğdır 1 İsa Yaşar Tezel Üniversite Gazeteci

Iğdır 2 Sefer Karakoyunlu Üniversite Eğitimci

Yalova 1 Ünlem Üstel Üniversite İnşaat Mühendisi

Yalova 2 Ahmet Gençtürk Lise Otel İşletmecisi

Karabük 1 Durmuş Yalçın Lise Muhasebeci

Karabük 2 Ayhan Akbaş Üniversite Mali Müşavir

Kilis 1 Mustafa Yün Üniversite Tıp Doktoru

Kilis 2 Mehmet Emin Ertuğrul Yüksekokul Ticaret

Osmaniye 1 Devlet Bahçeli Üniversite İktisatçı

Osmaniye 2 Ruhi Ersoy Üniversite Öğretim Üyesi

Osmaniye 3 Elif Loğoğlu Üniversite Öğretim Üyesi

Osmaniye 4 Mehmet Vural Üniversite Emekli Eğitimci

Düzce 1 Abdullah Danışmaz Yüksekokul İşadamı

Düzce 2 Suat Konuk Üniversite Tıp Doktoru

Düzce 3 Demet Günday Üniversite Şehir Plancısı.

CUMHURİYET HALK PARTİSİ ADAY LİSTESİ

7 Haziran'da yapılacak genel seçimlerde yarışacak partilerden Yüksek Seçim Kurulu'na (YSK) ilk milletvekili listesini getiren Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) oldu. CHP'nin milletvekili aday listesini YSK'ya Genel Başkan Yardımcısı Aydın Milletvekili Bülent Tezcan getirdi.

CHP'nin İstanbul, Ankara ve İzmir adayları şöyle:
ANKARA 1. Bölge
1 - AYŞE GÜLSÜN BİLGEHAN
2 - NECATİ YILMAZ
3 - TEKİN BİNGÖL
4 - AYLİN NAZLIAKA
5 - LEVENT GÖK
6 - ALİ HAYDAR HAKVERDİ
7 - BÜLENT KUŞOĞLU
8 - HİKMET TEPE
9 - GAMZE TAŞCIER
10 - EMRE DOĞAN
11 - SELAHATTİN EMRE
12 - DURDU ÖZBOLAT
13 - SEMA AKSOY
14 - KAZIM SÖNMEZ
15 - FARUK ÖZDEMİR
16 - ERDOĞAN KILIÇ
17 - BİRSEN TEMİR
18 - İLYAS GÜVEN EROĞLU
ANKARA 2. Bölge
1 - ŞENAL SARIHAN
2 - MURAT EMİR
3 - AHMET HALUK KOÇ
4 - NİHAT YEŞİL
5 - ALİ RIZA ERBAY
6 - CELALETTİN KOÇ
7 - SEMRA DİNÇER
8 - BARIŞ OZAN VURAL
9 - ALİ YILMAZ
10 - SERVET ÜNSAL
11 - SELMA ERGEN
12 - HAYDAR DOĞAN
13 - ABİDİN ŞAHİN
14 - UFUK ATAÇ
İSTANBUL 1. Bölge
1 - ŞAFAK PAVEY
2 - GAMZE AKKUŞ İLGEZDİ
3 - GÜRSEL TEKİN
4 - BARIŞ YARKADAŞ
5 - MEHMET AKİF HAMZAÇEBİ
6 - MAHMUT TANAL
7 - İLHAN KESİCİ
8 - OĞUZ KAAN SALICI
9 - İHSAN ÖZKES
10 - ONURSAL ADIGÜZEL
11 - ALİ ÖZCAN
12 - METİN AĞIRMAN
13 - KADİR GÖKMEN ÖĞÜT
14 - CEM HAYDAR BEKTAŞ
15 - BİRSEN TURSUN DEMİREL
16 - İRFAN KARACAN
17 - BERHAN ŞİMŞEK
18 - DERYA ŞENTÜRK
19 - MUSTAFA CAN ATAKLI
20 - NECDET SARAÇ
21 - HASAN UZUNYAYLA
22 - OSMAN TANEY KORUTÜRK
23 - İLKAY ORHAN
24 - ERKAN BAŞBOĞA
25 - İRFAN HÜSEYİN YILDIZ
26 - NURETTİN SARIBAL
27 - HÜSNİYE KAYA
28 - ÖZGEN NAMA
29 - SÜLEYMAN GÜZEL
30 - YAŞAR HASAN YALÇINKAYA
31 - DOĞAN ÇAKMAK
İSTANBUL 2. Bölge
1 - SELİNA DOĞAN
2 - AYKUT ERDOĞDU
3 - MUSTAFA SEZGİN TANRIKULU
4 - DURSUN ÇİÇEK
5 - SÜLEYMAN SENCER AYATA
6 - GÜLAY YEDEKCİ ARSLAN
7 - KADRİ ENİS BERBEROĞLU
8 - DİDEM ENGİN
9 - MUSTAFA SARIGÜL
10 - YÜKSEL MANSUR KILINÇ
11 - CENGİZ ALP YÜKSEK
12 - ÇETİN SOYSAL
13 - MELDA ONUR
14 - HÜLYA ÇİĞDEM ANAD
15 - GÜL YÜKSEL
16 - ZEYNEL ÖZTÜRK
17 - İNAN GÜNEY
18 - DURSUN BULUT
19 - ÖZGÜR KOÇAK
20 - MEHMET ERCAN KARAKAŞ
21 - GÜVEN KARATAŞ
22 - SEYFULLAH BEYSÜLEN
23 - MUSTAFA OZAN ŞER
24 - TEVFİK CEM TÜZÜN
25 - MEHMET SEVİGEN
26 - HÜLYA GÜNTAŞ
İSTANBUL 3. Bölge
1 - BİHLUN TAMAYLIGİL
2 - İLHAN CİHANER
3 - ENGİN ALTAY
4 - ALİ ŞEKER
5 - ERDOĞAN TOPRAK
6 - EREN ERDEM
7 - MURAT ÖZÇELİK
8 - ZEYNEL EMRE
9 - MEHMET BEKAROĞLU
10 - SİBEL ÖZDEMİR
11 - EMİNE GÜLİZAR EMECAN
12 - EFKAN BOLAÇ
13 - ÖZGÜR KARABAT
14 - SÜLEYMAN ÇELEBİ
15 - HÜSEYİN ÖZKAHRAMAN
16 - ERHAN BOZAN
17 - TÜLAY ATEŞ
18 - MEHTAP ALBAYRAK
19 - RIZA AKPOLAT
20 - HÜSEYİN AYDOĞDU
21 - KEMAL ÇEBİ
22 - NURCAN ŞANLI
23 - ŞAHANIM METER
24 - TAŞKAN UYSAL
25 - İBRAHİM YENER
26 - YEGANE GÜLEY
27 - HÜSEYİN AKSU
28 - KEMAL DENİZ BOZKURT
29 - SELAMİ DEĞİRMENCİ
30 - SELÇUK MÜSNAT HAZİNEDAR
31 - ALİ ULVİ GÖKBULAK
İZMİR 1. Bölge
1 - SELİN SAYEK BÖKE
2 - MUSA ÇAM
3 - AHMET TUNCAY ÖZKAN
4 - TACETTİN BAYIR
5 - ÖZCAN PURÇU
6 - ALİ YİĞİT
7 - MURAT BAKAN
8 - MUHSİN KURT
9 - ALİ HIDIR ULUDAĞ
10 - EDNAN ARSLAN
11 - SABRİ ERGÜL
12 - SEVDA ERDAN KILIÇ
13 - TURGAY BOZOĞLU
İZMİR 2. Bölge
1 - ZEYNEP ALTIOK
2 - KEMAL KILIÇDAROĞLU
3 - ZEKERİYA TEMİZEL
4 - MUSTAFA ALİ BALBAY
5 - AYTUN ÇIRAY
6 - ATİLA SERTEL
7 - KAMİL OKYAY SINDIR
8 - ALİ ENGİN
9 - HÜSEYİN SEZER
10 - ÜLKÜMEN RODOPLU
11 - ALİ KEMAL ELİTAŞ
12 - TAHA OKAN
13 - NURGÜL UÇAR AKTUĞ

İL BÖLGE SIRA AD-SOYAD

ADANA 1 ELİF DOĞAN TÜRKMEN
ADANA 2 ZÜLFİKAR İNÖNÜ TÜMER
ADANA 3 İBRAHİM ÖZDİŞ
ADANA 4 AYDIN USLUPEHLİVAN
ADANA 5 MUSTAFA KEMAL ÖZKAN
ADANA 6 MÜZEYYEN ŞEVKİN
ADANA 7 RIZA METE
ADANA 8 AHMET ADIGÜZEL
ADANA 9 ABDULLAH SEDAT DOĞAN
ADANA 10 RUKİYE ÇİNKILIÇ
ADANA 11 AKİF KEMAL AKAY
ADANA 12 MUSTAFA BİLGİLİOĞLU
ADANA 13 YÜKSEL KARAASLAN
ADANA 14 ORHAN SÜMER
ADIYAMAN 1 MEHMET SELÇUK TABAK
ADIYAMAN 2 ABDURRAHMAN TUTDERE
ADIYAMAN 3 FATMA ULUBEY
ADIYAMAN 4 MEHMET KARAHAN
ADIYAMAN 5 KARİP BOZKURT
AFYONKARAHİSAR 1 BURCU KAYIKCI
AFYONKARAHİSAR 2 MEHMET ALİ ECER
AFYONKARAHİSAR 3 MEHMET TUĞRUL AKKUŞ
AFYONKARAHİSAR 4 YALÇIN GÖRGÖZ
AFYONKARAHİSAR 5 BEKİR KASAP
AĞRI 1 CEMİL ERHAN
AĞRI 2 MUHAMMED NİDAİ ÖZMEN
AĞRI 3 MEHMET SIDDIK YEL
AĞRI 4 ERKAN SAYAN
AKSARAY 1 MEHMET ÖZTÜRK
AKSARAY 2 HAŞMET TEKİN ÖKÇE
AKSARAY 3 MEHMET ALİ TOPAÇ
AMASYA 1 MUSTAFA TUNCER
AMASYA 2 RAMİS TOPAL
AMASYA 3 DEVRİM ERSOY
ANKARA 1. Bölge 1 AYŞE GÜLSÜN BİLGEHAN
ANKARA 1. Bölge 2 NECATİ YILMAZ
ANKARA 1. Bölge 3 TEKİN BİNGÖL
ANKARA 1. Bölge 4 AYLİN NAZLIAKA
ANKARA 1. Bölge 5 LEVENT GÖK
ANKARA 1. Bölge 6 ALİ HAYDAR HAKVERDİ
ANKARA 1. Bölge 7 BÜLENT KUŞOĞLU
ANKARA 1. Bölge 8 HİKMET TEPE
ANKARA 1. Bölge 9 GAMZE TAŞCIER
ANKARA 1. Bölge 10 EMRE DOĞAN
ANKARA 1. Bölge 11 SELAHATTİN EMRE
ANKARA 1. Bölge 12 DURDU ÖZBOLAT
ANKARA 1. Bölge 13 SEMA AKSOY
ANKARA 1. Bölge 14 KAZIM SÖNMEZ
ANKARA 1. Bölge 15 FARUK ÖZDEMİR
ANKARA 1. Bölge 16 ERDOĞAN KILIÇ
ANKARA 1. Bölge 17 BİRSEN TEMİR
ANKARA 1. Bölge 18 İLYAS GÜVEN EROĞLU
ANKARA 2. Bölge 1 ŞENAL SARIHAN
ANKARA 2. Bölge 2 MURAT EMİR
ANKARA 2. Bölge 3 AHMET HALUK KOÇ
ANKARA 2. Bölge 4 NİHAT YEŞİL
ANKARA 2. Bölge 5 ALİRIZA ERBAY
ANKARA 2. Bölge 6 CELALETTİN KOÇ
ANKARA 2. Bölge 7 SEMRA DİNÇER
ANKARA 2. Bölge 8 BARIŞ OZAN VURAL
ANKARA 2. Bölge 9 ALİ YILMAZ
ANKARA 2. Bölge 10 SERVET ÜNSAL
ANKARA 2. Bölge 11 SELMA ERGEN
ANKARA 2. Bölge 12 HAYDAR DOĞAN
ANKARA 2. Bölge 13 ABİDİN ŞAHİN
ANKARA 2. Bölge 14 UFUK ATAÇ
ANTALYA 1 NİYAZİ NEFİ KARA
ANTALYA 2 DENİZ BAYKAL
ANTALYA 3 ÇETİN OSMAN BUDAK
ANTALYA 4 MUSTAFA AKAYDIN
ANTALYA 5 DEVRİM KÖK
ANTALYA 6 FİGEN ÇALIKUŞU
ANTALYA 7 RAFET ZEYBEK
ANTALYA 8 NUSRET BAYAR
ANTALYA 9 DENİZ FİLİZ
ANTALYA 10 SULTAN YEGEN
ANTALYA 11 SEVİNDİK GİZLİ
ANTALYA 12 CAVİT ARI
ANTALYA 13 GÜRKUT ACAR
ANTALYA 14 İBRAHİM KESER
ARDAHAN 1 ENSAR ÖĞÜT
ARDAHAN 2 SEZGİN KAYA
ARTVİN 1 UĞUR BAYRAKTUTAN
ARTVİN 2 MUSA ULUTAŞ
AYDIN 1 BÜLENT TEZCAN
AYDIN 2 METİN LÜTFİ BAYDAR
AYDIN 3 HÜSEYİN YILDIZ
AYDIN 4 MEHMET FATİH ATAY
AYDIN 5 TAYFUN TALİPOĞLU
AYDIN 6 FERDA ÇAĞLAR ERKUT
AYDIN 7 FULYA ÜSTÜNDAĞ
BALIKESİR 1 MEHMET TÜM
BALIKESİR 2 AHMET AKIN
BALIKESİR 3 NAMIK HAVUTÇA
BALIKESİR 4 FİKRET ŞAHİN
BALIKESİR 5 ALİ KEMAL DEVECİLER
BALIKESİR 6 ENSAR AYTEKİN
BALIKESİR 7 İRFAN BARIŞ
BALIKESİR 8 İSMAİL AYNUR
BARTIN 1 MUHAMMET RIZA YALÇINKAYA
BARTIN 2 AYSU BANKOĞLU
BATMAN 1 CELAL AYHAN
BATMAN 2 AHMET DURMAZ
BATMAN 3 KEMAL DEMİR
BATMAN 4 MENDÜH DOĞRU
BAYBURT 1 MURAT BÜLBÜL
BAYBURT 2 ÖNAL AŞUT
BİLECİK 1 YAŞAR TÜZÜN
BİLECİK 2 ALİ ÇAĞATAY KARAAHMET
BİNGÖL 1 AHMET BAZANCİR
BİNGÖL 2 KEMAL SATICI
BİNGÖL 3 HÜSEYİN NEGÜZEL
BİTLİS 1 NASİP UYĞAN
BİTLİS 2 MEHMET KAÇAR
BİTLİS 3 MEVLAN KARABAĞ
BOLU 1 TANJU ÖZCAN
BOLU 2 YUSUF RENKLİ
BOLU 3 MEHMET BURAK COP
BURDUR 1 MEHMET GÖKER
BURDUR 2 KADİR KOÇ
BURDUR 3 OKAN KURD
BURSA 1 LALE KARABIYIK
BURSA 2 CEYHUN İRGİL
BURSA 3 ORHAN SARIBAL
BURSA 4 ERKAN AYDIN
BURSA 5 NURHAYAT ALTACA KAYIŞOĞLU
BURSA 6 MUSTAFA ŞENYURT
BURSA 7 ASÜDE ŞENOL
BURSA 8 NURAY ÇOHAN
BURSA 9 İSMET KARACA
BURSA 10 TAHİR GÜRHAN AKDOĞAN
BURSA 11 DENİZ BAYKAL
BURSA 12 ÖZGÜR ŞAHİN
BURSA 13 NECATİ ŞAHİN
BURSA 14 ŞADİ ÖZDEMİR
BURSA 15 ERKAN DÖNMEZ
BURSA 16 AYŞE ŞAHİN
BURSA 17 İNAN KESER
BURSA 18 METİN ÇELİK
ÇANAKKALE 1 MUHARREM ERKEK
ÇANAKKALE 2 BÜLENT ÖZ
ÇANAKKALE 3 AHMET KÜÇÜK
ÇANAKKALE 4 ALİ SARIBAŞ
ÇANKIRI 1 MURAT BERAT ATALAY
ÇANKIRI 2 İLHAN TEKİN
ÇORUM 1 TUFAN KÖSE
ÇORUM 2 MUHARREM BOZDOĞAN
ÇORUM 3 DİNÇER SOLMAZ
ÇORUM 4 SAİM TOPGÜL
DENİZLİ 1 MELİKE BASMACI
DENİZLİ 2 KAZIM ARSLAN
DENİZLİ 3 GÜLİZAR BİÇER KARACA
DENİZLİ 4 ADİL DEMİR
DENİZLİ 5 AHMET DİVARCI
DENİZLİ 6 HALİS ÖDEL
DENİZLİ 7 ADNAN KESKİN
DİYARBAKIR 1 MUHSİN KOÇYİĞİT
DİYARBAKIR 2 GÜNDOĞAN MERMUTLUOĞLU
DİYARBAKIR 3 GÜLABİ ŞİMŞEK
DİYARBAKIR 4 MURAT UZUN
DİYARBAKIR 5 MAHMUT AZİZ ŞERAN
DİYARBAKIR 6 ASLI AÇIKGÖZ
DİYARBAKIR 7 MUSTAFA BOZ
DİYARBAKIR 8 AYŞE YELKOVAN
DİYARBAKIR 9 BURHAN ALTAY
DİYARBAKIR 10 VEYSİ ERGÜN
DÜZCE 1 ZAFER TEBER
DÜZCE 2 ALİ FUAT ŞAŞOĞLU
DÜZCE 3 ÖMER TAŞLI
EDİRNE 1 OKAN GAYTANCIOĞLU
EDİRNE 2 ERDİN BİRCAN
EDİRNE 3 GÜRKAN GÜNESER
ELAZIĞ 1 FEYZİ SEPTİOĞLU
ELAZIĞ 2 YAŞAR KARABULUT
ELAZIĞ 3 MUSTAFA YAVUZ
ELAZIĞ 4 FADİME YILMAZ
ERZİNCAN 1 ERDOĞAN ÖZYALÇIN
ERZİNCAN 2 YALÇIN TANRIVERDİ
ERZURUM 1 GONCA AYTAŞ
ERZURUM 2 İSMAİL İME
ERZURUM 3 ORHAN BOZKURT
ERZURUM 4 DİLEK SOMUN
ERZURUM 5 ŞABAN OTURGAN
ERZURUM 6 EDİP CENGİZ
ESKİŞEHİR 1 GAYE USLUER
ESKİŞEHİR 2 UTKU ÇAKIRÖZER
ESKİŞEHİR 3 CEMAL OKAN YÜKSEL
ESKİŞEHİR 4 ERMAN GÖLET
ESKİŞEHİR 5 METİN TOMSUK
ESKİŞEHİR 6 ERDAL ÇAKICIER
GAZİANTEP 1 MEHMET ŞEKER
GAZİANTEP 2 MEHMET GÖKDAĞ
GAZİANTEP 3 ALİ PERİ
GAZİANTEP 4 ALİ SAYIN
GAZİANTEP 5 ERDAL GEÇİT
GAZİANTEP 6 SELİM KARAHAN
GAZİANTEP 7 MİRAY ÇANKAYA BULUT
GAZİANTEP 8 MUSTAFA ASLAN
GAZİANTEP 9 MAHMUT KOZBAŞ
GAZİANTEP 10 ADİLE MERVE ALTINBAŞ
GAZİANTEP 11 SEMRA HARMAN
GAZİANTEP 12 AHMET ŞAHİN SEYRAN
GİRESUN 1 BÜLENT YENER BEKTAŞOĞLU
GİRESUN 2 SELAHATTİN KARAAHMETOĞLU
GİRESUN 3 İBRAHİM AKGÜN
GİRESUN 4 BASRİ GÜRSOY
GÜMÜŞHANE 1 MUSTAFA GÜLTEKİN
GÜMÜŞHANE 2 EDA ÇUBUKÇU
HAKKARİ 1 YAKUP SAMİOĞLU
HAKKARİ 2 GİYASETTİN KOÇ
HAKKARİ 3 KEREM KORKMAZ
HATAY 1 HİLMİ YARAYICI
HATAY 2 MEVLÜT DUDU
HATAY 3 SERKAN TOPAL
HATAY 4 BİROL ERTEM
HATAY 5 MEHMET RİYAT KIRMIZIOĞLU
HATAY 6 SUZAN ALHASOĞLU
HATAY 7 SONAY AYKUT
HATAY 8 MEHMET GÖZEL
HATAY 9 BİLGEN DUMAN
HATAY 10 DÖNDÜ DİLAN BEDİR
IĞDIR 1 ADİL AŞIRIM
ISPARTA 1 İRFAN BAKIR
ISPARTA 2 İSA ÖNDER DİNÇTÜRK
ISPARTA 3 MUSTAFA CEYHAN
ISPARTA 4 İZZET BEYDOĞAN
İSTANBUL 1. Bölge 1 ŞAFAK PAVEY
İSTANBUL 1. Bölge 2 GAMZE AKKUŞ İLGEZDİ
İSTANBUL 1. Bölge 3 GÜRSEL TEKİN
İSTANBUL 1. Bölge 4 BARIŞ YARKADAŞ
İSTANBUL 1. Bölge 5 MEHMET AKİF HAMZAÇEBİ
İSTANBUL 1. Bölge 6 MAHMUT TANAL
İSTANBUL 1. Bölge 7 İLHAN KESİCİ
İSTANBUL 1. Bölge 8 OĞUZ KAAN SALICI
İSTANBUL 1. Bölge 9 İHSAN ÖZKES
İSTANBUL 1. Bölge 10 ONURSAL ADIGÜZEL
İSTANBUL 1. Bölge 11 ALİ ÖZCAN
İSTANBUL 1. Bölge 12 METİN AĞIRMAN
İSTANBUL 1. Bölge 13 KADİR GÖKMEN ÖĞÜT
İSTANBUL 1. Bölge 14 CEM HAYDAR BEKTAŞ
İSTANBUL 1. Bölge 15 BİRSEN TURSUN DEMİREL
İSTANBUL 1. Bölge 16 İRFAN KARACAN
İSTANBUL 1. Bölge 17 BERHAN ŞİMŞEK
İSTANBUL 1. Bölge 18 DERYA ŞENTÜRK
İSTANBUL 1. Bölge 19 MUSTAFA CAN ATAKLI
İSTANBUL 1. Bölge 20 NECDET SARAÇ
İSTANBUL 1. Bölge 21 HASAN UZUNYAYLA
İSTANBUL 1. Bölge 22 OSMAN TANEY KORUTÜRK
İSTANBUL 1. Bölge 23 İLKAY ORHAN
İSTANBUL 1. Bölge 24 ERKAN BAŞBOĞA
İSTANBUL 1. Bölge 25 İRFAN HÜSEYİN YILDIZ
İSTANBUL 1. Bölge 26 NURETTİN SARIBAL
İSTANBUL 1. Bölge 27 HÜSNİYE KAYA
İSTANBUL 1. Bölge 28 ÖZGEN NAMA
İSTANBUL 1. Bölge 29 SÜLEYMAN GÜZEL
İSTANBUL 1. Bölge 30 YAŞAR HASAN YALÇINKAYA
İSTANBUL 1. Bölge 31 DOĞAN ÇAKMAK
İSTANBUL 2. Bölge 1 SELİNA DOĞAN
İSTANBUL 2. Bölge 2 AYKUT ERDOĞDU
İSTANBUL 2. Bölge 3 MUSTAFA SEZGİN TANRIKULU
İSTANBUL 2. Bölge 4 DURSUN ÇİÇEK
İSTANBUL 2. Bölge 5 SÜLEYMAN SENCER AYATA
İSTANBUL 2. Bölge 6 GÜLAY YEDEKCİ ARSLAN
İSTANBUL 2. Bölge 7 KADRİ ENİS BERBEROĞLU
İSTANBUL 2. Bölge 8 DİDEM ENGİN
İSTANBUL 2. Bölge 9 MUSTAFA SARIGÜL
İSTANBUL 2. Bölge 10 YÜKSEL MANSUR KILINÇ
İSTANBUL 2. Bölge 11 CENGİZ ALP
İSTANBUL 2. Bölge 12 ÇETİN SOYSAL
İSTANBUL 2. Bölge 13 MELDA ONUR
İSTANBUL 2. Bölge 14 HÜLYA ÇİĞDEM ANAD İBRAHİMHAKKIOĞLU
İSTANBUL 2. Bölge 15 GÜL YÜKSEL
İSTANBUL 2. Bölge 16 ZEYNEL ÖZTÜRK
İSTANBUL 2. Bölge 17 İNAN GÜNEY
İSTANBUL 2. Bölge 18 DURSUN BULUT
İSTANBUL 2. Bölge 19 ÖZGÜR KOÇAK
İSTANBUL 2. Bölge 20 MEHMET ERCAN KARAKAŞ
İSTANBUL 2. Bölge 21 GÜVEN KARATAŞ
İSTANBUL 2. Bölge 22 SEYFULLAH BEYSÜLEN
İSTANBUL 2. Bölge 23 MUSTAFA OZAN ŞER
İSTANBUL 2. Bölge 24 TEVFİK CEM TÜZÜN
İSTANBUL 2. Bölge 25 MEHMET SEVİGEN
İSTANBUL 2. Bölge 26 HÜLYA GÜNTAŞ
İSTANBUL 3. Bölge 1 BİHLUN TAMAYLIGİL
İSTANBUL 3. Bölge 2 İLHAN CİHANER
İSTANBUL 3. Bölge 3 ENGİN ALTAY
İSTANBUL 3. Bölge 4 ALİ ŞEKER
İSTANBUL 3. Bölge 5 ERDOĞAN TOPRAK
İSTANBUL 3. Bölge 6 EREN ERDEM
İSTANBUL 3. Bölge 7 MURAT ÖZÇELİK
İSTANBUL 3. Bölge 8 ZEYNEL EMRE
İSTANBUL 3. Bölge 9 MEHMET BEKAROĞLU
İSTANBUL 3. Bölge 10 SİBEL ÖZDEMİR
İSTANBUL 3. Bölge 11 EMİNE GÜLİZAR EMECAN
İSTANBUL 3. Bölge 12 EFKAN BOLAÇ
İSTANBUL 3. Bölge 13 ÖZGÜR KARABAT
İSTANBUL 3. Bölge 14 SÜLEYMAN ÇELEBİ
İSTANBUL 3. Bölge 15 HÜSEYİN ÖZKAHRAMAN
İSTANBUL 3. Bölge 16 ERHAN BOZAN
İSTANBUL 3. Bölge 17 TÜLAY ATEŞ
İSTANBUL 3. Bölge 18 MEHTAP ALBAYRAK
İSTANBUL 3. Bölge 19 RIZA AKPOLAT
İSTANBUL 3. Bölge 20 HÜSEYİN AYDOĞDU
İSTANBUL 3. Bölge 21 KEMAL ÇEBİ
İSTANBUL 3. Bölge 22 NURCAN ŞANLI
İSTANBUL 3. Bölge 23 ŞAHANIM METER
İSTANBUL 3. Bölge 24 TAŞKAN UYSAL
İSTANBUL 3. Bölge 25 İBRAHİM YENER
İSTANBUL 3. Bölge 26 YEGÂNE GÜLEY
İSTANBUL 3. Bölge 27 HÜSEYİN AKSU
İSTANBUL 3. Bölge 28 KEMAL DENİZ BOZKURT
İSTANBUL 3. Bölge 29 SELAMİ DEĞİRMENCİ
İSTANBUL 3. Bölge 30 SELÇUK MÜSNAT HAZİNEDAR
İSTANBUL 3. Bölge 31 ALİ ULVİ GÖKBULAK
İZMİR 1. Bölge 1 SELİN SAYEK BÖKE
İZMİR 1. Bölge 2 MUSA ÇAM
İZMİR 1. Bölge 3 AHMET TUNCAY ÖZKAN
İZMİR 1. Bölge 4 TACETTİN BAYIR
İZMİR 1. Bölge 5 ÖZCAN PURÇU
İZMİR 1. Bölge 6 ALİ YİĞİT
İZMİR 1. Bölge 7 MURAT BAKAN
İZMİR 1. Bölge 8 MUHSİN KURT
İZMİR 1. Bölge 9 ALİ HIDIR ULUDAĞ
İZMİR 1. Bölge 10 EDNAN ARSLAN
İZMİR 1. Bölge 11 SABRİ ERGÜL
İZMİR 1. Bölge 12 SEVDA ERDAN KILIÇ
İZMİR 1. Bölge 13 TURGAY BOZOĞLU
İZMİR 2. Bölge 1 ZEYNEP ALTIOK
İZMİR 2. Bölge 2 KEMAL KILIÇDAROĞLU
İZMİR 2. Bölge 3 ZEKERİYA TEMİZEL
İZMİR 2. Bölge 4 MUSTAFA ALİ BALBAY
İZMİR 2. Bölge 5 AYTUN ÇIRAY
İZMİR 2. Bölge 6 ATİLA SERTEL
İZMİR 2. Bölge 7 KAMİL OKYAY SINDIR
İZMİR 2. Bölge 8 ALİ ENGİN
İZMİR 2. Bölge 9 HÜSEYİN SEZER
İZMİR 2. Bölge 10 ÜLKÜMEN RODOPLU
İZMİR 2. Bölge 11 ALİ KEMAL ELİTAŞ
İZMİR 2. Bölge 12 TAHA OKAN
İZMİR 2. Bölge 13 NURGÜL UÇAR AKTUĞ
KAHRAMANMARAŞ 1 KAMİL DALKARA
KAHRAMANMARAŞ 2 AYŞE NİLDEN BAYAZIT POSTALCI
KAHRAMANMARAŞ 3 EYLEM ÇAĞRAŞ
KAHRAMANMARAŞ 4 HİLMİ EMRE KAZANCI
KAHRAMANMARAŞ 5 KİBAR ÖZDEMİR
KAHRAMANMARAŞ 6 SELİM SÜMEN
KAHRAMANMARAŞ 7 FATİH VİCDAN
KAHRAMANMARAŞ 8 DURAN ÖZDAL
KARABÜK 1 CEVDET AKAY
KARABÜK 2 MUSTAFA AKAY
KARAMAN 1 MUSTAFA CEM KAĞNICI
KARAMAN 2 UYGAR TALAY
KARS 1 ZEKİ NACİTARHAN
KARS 2 ERKAN KARAGÖZ
KARS 3 AYSEL SADAK İLTAŞ
KASTAMONU 1 AHMET CANER YENİDÜNYA
KASTAMONU 2 HASAN ŞEN
KASTAMONU 3 YILMAZ KARAKOÇ
KAYSERİ 1 ÇETİN ARIK
KAYSERİ 2 ALİ PAŞA TAN
KAYSERİ 3 AŞKIN GENÇ
KAYSERİ 4 FEYZULLAH KESKİN
KAYSERİ 5 TÜLİN TEMEL
KAYSERİ 6 MUSTAFA ASLAN
KAYSERİ 7 AYHAN GÜLSOY
KAYSERİ 8 MUSTAFA UTKU SARI
KAYSERİ 9 NAHİDE SEVGİ YALÇIN
KIRIKKALE 1 MURAT ÇAKIRCA
KIRIKKALE 2 ZİYA KAVLAK
KIRIKKALE 3 HACI ARAP KARADURMUŞ
KIRKLARELİ 1 TÜRABİ KAYAN
KIRKLARELİ 2 VECDİ GÜNDOĞDU
KIRKLARELİ 3 MEHMET TUNA SOYKAN
KIRŞEHİR 1 YILMAZ ZENGİN
KIRŞEHİR 2 RİFAT ERTEM
KİLİS 1 MEHMET AKİF PERKER
KİLİS 2 ÖKKAŞ ASLANTAŞ
KOCAELİ 1 FATMA KAPLAN HÜRRİYET
KOCAELİ 2 HAYDAR AKAR
KOCAELİ 3 TAHSİN TARHAN
KOCAELİ 4 TURAN DUMLU
KOCAELİ 5 CUMA KARAVAR
KOCAELİ 6 MEHMET TAMER SOLAKOĞLU
KOCAELİ 7 AYHAN MUTLU
KOCAELİ 8 RASİM MERİÇ
KOCAELİ 9 ASUDE FIRAT ÖZKAN
KOCAELİ 10 KEMAL NİŞANCI
KOCAELİ 11 SABRİYE ŞAHİN
KONYA 1 MUSTAFA HÜSNÜ BOZKURT
KONYA 2 GÜLSÜM FİLORİNALI
KONYA 3 MEHMET TURGAY BİLGE
KONYA 4 ALİ CEMAL CÖMERT
KONYA 5 MEHMET ALİ ÜNAL
KONYA 6 ALİ SAYAR
KONYA 7 DENİZ İNDİBİ ÇELİK
KONYA 8 HÜSEYİN YAĞCI
KONYA 9 SAİM SEZEN
KONYA 10 ALİ TEKİŞ
KONYA 11 MUSA GÖKÇE
KONYA 12 EMİNE BALIK
KONYA 13 MEHMET GAYRETLİ
KONYA 14 MEHMET TOPBAŞ
KÜTAHYA 1 ALİ FAZIL KASAP
KÜTAHYA 2 MEHMET AYDIN UZUN
KÜTAHYA 3 FİSUN YILDIZ
KÜTAHYA 4 İBRAHİM SOLMAZ
MALATYA 1 VELİ AĞBABA
MALATYA 2 HULİSİ PORGALI
MALATYA 3 BERNA KARADAŞ
MALATYA 4 MEMBA KUŞCU
MALATYA 5 YUSUF SÜRÜCÜ
MALATYA 6 ETEM KÖRÜKMEZ
MANİSA 1 ÖZGÜR ÖZEL
MANİSA 2 MAZLUM NURLU
MANİSA 3 TUR YILDIZ BİÇER
MANİSA 4 MUSTAFA BAŞGÜLŞEN
MANİSA 5 SABRİ TEMEL
MANİSA 6 SAKİNE ÖZ
MANİSA 7 ABDULLAH SAKA
MANİSA 8 HASAN ÖREN
MANİSA 9 SANİYE AĞGÜL
MARDİN 1 MEHMET ÇİFTSÜREN
MARDİN 2 MUHAMMED OLĞAÇ
MARDİN 3 ÖZLEM KARAMAN
MARDİN 4 MEHMET FIRAT İNAL
MARDİN 5 HAMZE EFE
MARDİN 6 AYDIN PAKSAK
MERSİN 1 HÜSEYİN ÇAMAK
MERSİN 2 DURMUŞ FİKRİ SAĞLAR
MERSİN 3 AYTUĞ ATICI
MERSİN 4 MUSTAFA BAYSAN
MERSİN 5 SERDAL KUYUCUOĞLU
MERSİN 6 SİBEL GAZİ TABEL
MERSİN 7 EBRU ÇALIŞKAN
MERSİN 8 SEYİT ÖZANANAR
MERSİN 9 ALİ KOÇ
MERSİN 10 NEVİN ZAİMOĞLU
MERSİN 11 CELAL ÇELİK
MUĞLA 1 AKIN ÜSTÜNDAĞ
MUĞLA 2 ÖMER SÜHA ALDAN
MUĞLA 3 NURETTİN DEMİR
MUĞLA 4 BURAK ERBAY
MUĞLA 5 EMRAH DOĞU
MUĞLA 6 SÜLEYMAN GİRGİN
MUŞ 1 ŞEMSETTİN ONULER
MUŞ 2 FEVZİ GÜMÜŞ
MUŞ 3 YILDIRIM PAÇAL
NEVŞEHİR 1 HİLMİ BÜLENT TEKİNER
NEVŞEHİR 2 CUMA YORGANCI
NEVŞEHİR 3 OSMAN FAHRİ ERTİK
NİĞDE 1 DOĞAN ŞAFAK
NİĞDE 2 SEVGİ ÖZBEK
NİĞDE 3 RAMAZAN ERTAN
ORDU 1 SEYİT TORUN
ORDU 2 MUSTAFA ADIGÜZEL
ORDU 3 İDRİS YILDIZ
ORDU 4 İSA YAZICI
ORDU 5 OSMAN GÜNGÖR
OSMANİYE 1 NİHAT ÇERÇİ
OSMANİYE 2 MURAT KOLUÇOLAK
OSMANİYE 3 SERPİL DÜZGÜN
OSMANİYE 4 HATİCE ERDUR
RİZE 1 KENAN BIYIK
RİZE 2 TAHSİN OCAKLI
RİZE 3 CANDAN EYÜBOĞLU
SAKARYA 1 ENGİN ÖZKOÇ
SAKARYA 2 HÜSEYİN AVNİ ŞAHİN
SAKARYA 3 ERDOĞAN ISIR
SAKARYA 4 AYHAN BAL
SAKARYA 5 ELİF ASİYE BAŞER
SAKARYA 6 AYŞE KILIÇ
SAKARYA 7 ENİS CEYLAN
SAMSUN 1 KEMAL ZEYBEK
SAMSUN 2 HAYATİ TEKİN
SAMSUN 3 NESLİHAN HANCIOĞLU
SAMSUN 4 MÜŞFİK VEYSEL ERDOĞAN
SAMSUN 5 ŞABAN SEVİNÇ
SAMSUN 6 FATMA NECİLE ÇOKAY
SAMSUN 7 ATIF TOMRUKÇU
SAMSUN 8 ŞEVKİ YILMAZ
SAMSUN 9 MEHMET ATALAY
SİİRT 1 FIRAT SOYSAL
SİİRT 2 CİNDİ EREN
SİİRT 3 KAMİLE BALCI
SİNOP 1 BARIŞ KARADENİZ
SİNOP 2 MUSTAFA ACUN
SİVAS 1 ALİ AKYILDIZ
SİVAS 2 HAYDAR GÖLBAŞI
SİVAS 3 ULAŞ KARASU
SİVAS 4 BAKİ ÇOBAN
SİVAS 5 İSMAİL ŞAHİN
ŞANLIURFA 1 ALİ MURAT BUCAK
ŞANLIURFA 2 HASAN OĞUL
ŞANLIURFA 3 RESUL BEBE
ŞANLIURFA 4 SEDAT SAĞIR
ŞANLIURFA 5 İSMAİL BAHÇACI
ŞANLIURFA 6 MAHMUT HAN ŞAHİN
ŞANLIURFA 7 AKİLE YEKTAŞ
ŞANLIURFA 8 MUZAFFER YİĞİTBAŞI
ŞANLIURFA 9 KEMAL EŞSİZ
ŞANLIURFA 10 AHMET HELVACI
ŞANLIURFA 11 LÜTFÜ KÜÇÜKBAYRAK
ŞANLIURFA 12 CANER ÇAMLIBEL
ŞIRNAK 1 ABDULLAH GÜKÇE
ŞIRNAK 2 AGİT AYKUT
ŞIRNAK 3 HAVA ADİYAMAN
ŞIRNAK 4 ŞAHİN ZİREK
TEKİRDAĞ 1 FAİK ÖZTRAK
TEKİRDAĞ 2 CANDAN YÜCEER
TEKİRDAĞ 3 EMRE KÖPRÜLÜ
TEKİRDAĞ 4 İLHAMİ ÖZCAN AYGUN
TEKİRDAĞ 5 ARZU MANDALI SUCU
TEKİRDAĞ 6 ŞERAFETDİN TERZİ
TOKAT 1 ORHAN DÜZGÜN
TOKAT 2 GÜLPERİ COŞAR
TOKAT 3 MİNE BAŞ
TOKAT 4 SİNAN YAVUZ YAVAŞ
TOKAT 5 TAHİR YILDIRIM
TRABZON 1 HALUK PEKŞEN
TRABZON 2 ALİ TÜREN ÖZTÜRK
TRABZON 3 AHMET KAYA
TRABZON 4 MURAT ÖZÇİLİNGİR
TRABZON 5 YAVUZ KARAN
TRABZON 6 MUSTAFA AYDIN
TUNCELİ 1 SANİYE BARUT
TUNCELİ 2 GÜRSEL EROL
UŞAK 1 ÖZKAN YALIM
UŞAK 2 İSMET AKIN
UŞAK 3 MUSTAFA AYDIN
VAN 1 NADİR KARTAL
VAN 2 ERKAN NÜKTE
VAN 3 GÜRGİN ASLAN
VAN 4 HATİCE GÜLENOĞLU
VAN 5 GÜLCAN İNCE
VAN 6 HAYRULLAH IRTAK
VAN 7 ABUBEKİR YEŞİLOVA
VAN 8 MUHTAR ERDOĞAN
YALOVA 1 MUHARREM İNCE
YALOVA 2 MURAT OCAK
YOZGAT 1 HASAN ASLAN NURDOĞDU
YOZGAT 2 ZEYNEP KILINÇARSLAN
YOZGAT 3 GÜLHANIM CEYLAN
YOZGAT 4 HATİCE AÇIKGÖZ
ZONGULDAK 1 ŞERAFETTİN TURPCU
ZONGULDAK 2 ÜNAL DEMİRTAŞ
ZONGULDAK 3 DENİZ YAVUZYILMAZ
ZONGULDAK 4 HARUN AKIN
ZONGULDAK 5 ALİ İHSAN KÖKTÜRK

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
ÇOK OKUNANLAR
Tüm Hakları Saklıdır © 2004 Deniz Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0212 293 75 48 | Faks : 0212 293 75 49 | Haber Scripti: CM Bilişim