• BIST 103.235
  • Altın 197,827
  • Dolar 4,7171
  • Euro 5,5018
  • İstanbul 23 °C
  • Ankara 17 °C
  • İzmir 26 °C
  • Antalya 24 °C
  • Muğla 15 °C
  • Çanakkale 20 °C

Kumcular Kooperatifi Genel Kurulu'nu Yaşar Naiboğlu'nun listesi kazandı

Kumcular Kooperatifi Genel Kurulu'nu Yaşar Naiboğlu'nun listesi kazandı
S.S. İstanbul Anadolu Yakası Kumcular Üretim ve Pazarlama Kooperatifinin Seçimli Genel Kurulu yapıldı. Yapılan seçimlerde Yaşar Naiboğlu'nun listesi 49 oy alırken, Halim Mete'nin listesi 40 oyda kaldı.

S.S. İstanbul Anadolu Yakası Kumcular Üretim ve Pazarlama Kooperatifinin Seçimli Genel Kurulu Koperatif merkezinde yapıldı. İki listenin yarıştığı Genel Kurulda, Yaşar Naiboğlu'nun listesi 49 oy alırken, Halim Mete'nin listesi 40 oyda kaldı.

İstanbul'un Anadolu yakasında Beykoz’dan başlayarak Tuzla’ya kadar uzanan sahil şeridinde faaliyet gösteren 46 şirketin ortak olduğu ve 89 kişinin üye olarak yer aldığı, S.S. İstanbul Anadolu Yakası Kumcular Üretim ve Pazarlama Kooperatifinin genel kuruluna yüzde yüz katılım sağlandı.

Kıran kırana geçen S.S. İstanbul Anadolu Yakası Kumcular Üretim ve Pazarlama Kooperatifi Genel Kurulu'nda Divan Başkanlığı seçimini, Yaşar Naiboğlu'nun teklif ettiği liste 46, Halim Mete'nin teklif ettiği liste ise 43 oy aldı.

Yüksek gerilimli geçen Genel Kurul'da Yaşar Naiboğlu'nun listesi, kullanılan 89 oydan 49'unu alarak S.S. İstanbul Anadolu Yakası Kumcular Üretim ve Pazarlama Kooperatifi Genel Kurulu'nu kazanırken, Halim Mete'nin listesi 40 oyda kaldı.

YAŞAR NAİBOĞLU’NUN LİSTESİ

Yönetim Kurulu Asil Listesi

H. Yaşar Naiboğlu

Ahmet Atasoy

İsmail Turan

Avni Coşkun

Kenan Bostancı

Ali İhsan Er

Sabri Kuru

Engin Gürsoy

Salih Ünlü

Denetim Kurulu Asil Listesi

Sadık Kalkavan

Şenol Naiboğlu

Yavuz Karaca

Yönetim Kurulu Yedek Listesi

E. Ercan Naiboğlu

Sinan Atasoy

Muammer Hantal

Hamit Tombayoğlu

Ahmet Coşkun

Şeref Kuru

Cevahir Akay

Sait Uğurlu

Orhan Akyar

Denetim Kurulu Yedek Listesi

Fahrettin Memişoğlu

Sinan Ergünlü

Tolga Karaer

HALİM METE’NİN LİSTESİ

Yönetim Kurulu Asil Listesi

Halim Mete

Salim Atasoy

Yaşar Ekşioğlu

Ahmet Hilmi Naiboğlu

Ziya Doğruyol

Mehmet Mete

Salih Turan

Osman Atasoy

Adnan Ekşioğlu

Arif Kuru

Muammer Turan

Kayacan Özkandemir

Hakan Aydın

Denetim Kurulu Asil Listesi

Sadık Kalkavan

Yavuz Karaca

Sinan Ergünlü

Ahmet Coşkun

Yönetim Kurulu Yedek Listesi

Turgay Aksu

Muammer Hantal

Birol Doğruyol

Adnan Naiboğlu

Hasan Ekşioğlu

Yakup Atasoy

Salih Ünlü

Orhan Akyar

Hızır Sinan Naiboğlu

Fazlı Mete

İshak Kalkavan

Sait Uğurlu

Fahri Ekşioğlu (Salih Oğlu)

Denetim Kurulu Yedek Listesi

Yusuf Güler

Serap Ergünlü

Cevat Yirmibeşoğlu

Ender Araz

46c6e6ceb825219944f488a410e462fe.jpg360ac3527c8a00a9ccc99cc427dd1948.jpge0971ea77bcba76125dab0eeccef57bb.jpg

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
ÇOK OKUNANLAR
Tüm Hakları Saklıdır © 2004 Deniz Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0212 293 75 48 | Faks : 0212 293 75 49 | Haber Scripti: CM Bilişim