• BIST 94.887
  • Altın 246,649
  • Dolar 6,3495
  • Euro 7,4057
  • İstanbul 20 °C
  • Ankara 14 °C
  • İzmir 22 °C
  • Antalya 25 °C
  • Muğla 20 °C
  • Çanakkale 13 °C

Durgun Su Kano Yarışları Adana'da yapıldı

Durgun Su Kano Yarışları Adana'da yapıldı
Kulüplerarası Durgun Su Kano Türkiye Kupası yarışları, Seyhan Baraj Gölü kıyısındaki Çukurova Üniversitesi Kayıkhanesi'nde gerçekleştirildi.

Kulüplerarası Durgun Su Kano Türkiye Kupası yarışları, Seyhan Baraj Gölü kıyısındaki Çukurova Üniversitesi Kayıkhanesi'nde gerçekleştirildi.

Kano Federasyonu'nun yıllık faaliyet programında Sakarya'da yapılacağı duyurulan müsabakaların, başta Kano Federasyonu Başkanı Sami Mengütay olmak üzere, sporcu ve antrenörlerin Akdeniz Oyunları nedeniyle kullanılan parkuru çok beğenmeleri üzerine Adana'ya alınmıştı.

Sporcuların ödüllerini Gençlik Hizmetleri Şube Müdürlerinden Mustafa Uyanık, Kano Federasyonu Yönetim Kurulu eyelerinden Nejat Kocar, İsmet Akdemir, Mehmet Küçükgüngör, Teknik Kurul KoordinatörlerindenFatih Sani, Ahmet Çınar, Mehmet Topal, Merkez Hakem Kurulu Başkanı (MHK) Beyhan Yunak, AdanaKano İl Temsilcisi Tolga Çelik, Uluslararası Hakemlerinden Tolga Turan ile Harun Akıllı verdi.

23 kulüpten toplam 150 sporcunun katıldığı yarışlar; minik, yıldızlar, gençler, büyük erkek ve bayanlar olmak üzere dört kategorilerinde yapıldı. Kategorilerinde birinci olan sporcuların isimleri ve kulüpleri şöyle:

(K-1) 1000 metre minik erkeklerde Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü'nden Hamza Büyükdere.

( K-1) 1000 metre minik bayanlarda Sakarya Gençlik Merkezi Spor Kulübünden Selmanur Bahçıvan

(K-1) 500 metre büyük erkelerde Tuzla Deniz Yıldızından Öztürk Kuru

(C-1) 500 metre erkelerde Adana Kano Spor Kulübünden Ali Abdülselam Yılmaz

(K-1) 500 metre büyük bayanlarda Rize Gençlik Spor Kulübünden Hilal Avcı

( C-1) 500 metre büyük bayanlarda Antalya Gençlik Merkezi Spor Kulübünden Dilara Kanlı

(K-2) 500 metre büyük erkelerde Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübünden Engin Erkan ile Cağrıbey Yıldırım

(K-2) 500 metre büyük bayanlarda Feride Nur Yılmaz ile Buse Bursalı

(K-4) 500 metre büyük erkeklerde Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübünden Engin Erken, Ufuk Özcan, Fatih Sulak ve Çağrıbey Yıldırım

(K-4) 500 metre büyük bayanlarda Rize Gençlik Spor Kulübünden Feride Nur Yılmaz,Buse Bursalı, Ela Karan ile Hilal Avcı

(K-1) 500 genç erkeklerde Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübünden Sefa Köse

(C-1) 500 metre genç erkeklerde Canik Spor Kulübünden Kerim Tenha

( K-1) 500 metre genç bayanlarda Şişe Cam Spor Kulübünden Sinem Özmen

(C-1) 500 metre genç bayanlarda Eskişehir 222 Gençlik Spor Kulübünden Yasemin Şentürk

( K-2) 500 metre genç erkeklerde Rize Gündoğdu Spor kulübünden Şeref Şen-Osman Kapuz

(K-2) 500 metre genç bayanlarda Antalya Gençlik Merkezi Spor Kulübünden Nursel Eygi ile Esra Demir

(K-4) 500 metre genç erkelerde Sakarya Büyükşehir Spor Kulübünden Sefa Köse, Gökhan Aydemir,Göktuğ Yıldırım,ve Burak Altınışık

( K-1) 500 metre yıldız erkeklerde Rize Gündoğdu Su Sporu Kulübünden Tolga Akarsu

(C-1) 500 metre yıldız erkeklerde Tuzla Deniz Yıldızın'dan Alper Ünal

(K-1) 500 metre yıldız bayanlarda Çukurova Üniversitesi Spor Kulübünden Sultan Koçak

(K-2) 500 metre yıldız erkelerde Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübünden Mustafa Özmen ve Salih Koludra

(K-4) 500 metre yıldız erkelerde Rize Gündoğdu Su sporları Kulübünden Yaşar Karsu,Eren Akarsu,Tolga Akarsu,Selim Balcı

(K-1) 500 mine erkelerde Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübünden Mertcan Sulak

(K-1) 500 metre minik bayanlarda Rize gençlik Spor kulübünden Aleyna Topal

(K-4) 200 metre büyük erkeklerden Sakarya Büyükşehir Spor Kulübünden Engin Erken, Ufuk Özcan,Fatih Sulak ve Çağrıbey Yıldırım

((K-1) 200 metre genç bayanlar Şise Cam spor Kulübünden Sinem Özmen K-1) 200 metre genç erkelerdeSakarya Büyükşehir Spor Kulübünden Sefa Köse

(C-1) 200 metre genç erkelerde Canik Spor Kulübünden Kerim Tenha

(C-1) 200 metre genç bayanlarda Eskişehir 222 Gençlik Spor Kulübünden Yasemin Şentürk

(K-2) 200 metre genç erkelerde Sakarya Büyükşehir Spor Kulübünden Sefa Köse ve Gökhan Aydemir

(K-2) 200 metre genç bayanlarda Antalya Gençlik Merkezi Spor Kulübünden Nursel Eygi ve Esra Demir

(K-4) 200 metre genç erkelerde Sefa Köse, Gökhan Aydemir, Göktuğ Yıldırım, Burak Altınışık

(K-1) 200 metre minikler parokonada Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Gençlik Spor Kulübünden Mecit Ceylan

(K-1 )200 metre büyük erkelerde ferdi olarak yarışan Mustafa Gülbahar

(C-1) 200 metre büyük erkelerde Adana Kano Spor Kulübünde Ali Abdülselan Yılmaz birinci

(K-1) 200 metre büyük bayanlarda Şişecam'dan Büşra Çevik

(C-1) 200 metre bayanlarda Antalya Gençlik Merkezi Spor Kulübünden Dilara Kınalı

(K-2) 200 metre büyük erkelerde Sakarya Büyükşehir Spor Kulübünden Engin Erkan,Cağrıbey Yıldırım

(K-2) büyük bayanlarda Rize Gençlik Spor Kulübünden Feride Nur Yılmaz Buse Bursalı

www.DenizHaber.Com.tr 

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
ÇOK OKUNANLAR
Tüm Hakları Saklıdır © 2004 Deniz Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0212 293 75 48 | Faks : 0212 293 75 49 | Haber Scripti: CM Bilişim