• BIST 95.852
  • Altın 190,976
  • Dolar 4,6622
  • Euro 5,4311
  • İstanbul 22 °C
  • Ankara 26 °C
  • İzmir 28 °C
  • Antalya 29 °C
  • Muğla 30 °C
  • Çanakkale 20 °C

İÇDAŞ, Kabotaj Bayramında ödülleri topladı

İÇDAŞ, Kabotaj Bayramında ödülleri topladı
Kabotaj ve Denizcilik Bayramı dolayısıyla geçtiğimiz hafta içinde ve sonunda düzenlenen rüzgâr ve su sporları müsabakalarında Çanakkale İÇDAŞ Spor Kulübü sporcuları yine ödüllerin tamamına yakınını topladı.

Kabotaj ve Denizcilik Bayramı dolayısıyla geçtiğimiz hafta içinde ve sonunda düzenlenen rüzgâr ve su sporları müsabakalarında Çanakkale İÇDAŞ Spor Kulübü sporcuları yine ödüllerin tamamına yakınını topladı.

30 Haziran’da denizde serbest stil klasmanında düzenlenen Çanakkale Kabotaj Bayramı yüzme yarışlarında alınan sonuçlar aşağıdaki gibidir.

 13-15 Yaş Erkekler Kategorisinde
1.Umut Ekin ERDEM      İÇDAŞ Spor Kulübü
2.Anıl SORGUN                İÇDAŞ Spor Kulübü
3.Deniz KAYNAKÇI           Elit Spor Kulübü

 13-15 Yaş Bayan Kategorisinde
1.Gökçe EREN                İÇDAŞ Spor Kulübü
2.Merve KAHRİMAN     İÇDAŞ Spor Kulübü
3.Esin İrem DURDAĞ     İÇDAŞ Spor Kulübü

 15-18 Yaş Bayanlar Kategorisinde
1.Asilay SELÇUK              İÇDAŞ Spor Kulübü
2.Bihan NECDET             İÇDAŞ Spor Kulübü
3.Bengü Su KOCAVİRA Akademi Spor Kulübü

 15-18 Yaş Erkekler Kategorisinde
1.Nail Ülkü                       Elit Spor Kulübü
2.Polatkan AYVAZ   İÇDAŞ Spor Kulübü
3.Süleyman DURDAĞ          İÇDAŞ Spor Kulübü

 28-29  Haziranda Çanakkale İçdaş Spor Kulübü Yelken Tesislerinde düzenlenen Çanakkale Kabotaj Bayramı Yelken  yarışlarında alınan sonuçlar aşağıdaki gibidir.

 Optimist Genel Klasman Kategorisinde
1.Egemen Cebeci           Çanakkale  İÇDAŞ Spor Kulübü
2. Berk Aydoğan             Çanakkale Yelken Sporları Klb.
3. Arda Yılmaz                 Çanakkale  İÇDAŞ Spor Kulübü
4.Gökçe Çakmak        Çanakkale  İÇDAŞ Spor Kulübü
5.Ersin Yörük                         Çanakkale Yelken Sporları Klb.

 Optimist Bayanlar Klasmanı Kategorisinde
1.Gökçe Çakmak             Çanakkale  İÇDAŞ Spor Kulübü
2. Öykü Ceren Şeker  Çanakkale Yelken Sporları Klb.
3. Melis Sena Ertan    Çanakkale Yelken Sporları Klb.

 Optimist Junior  Klasmanı Kategorisinde
1. Kerem Onat Tekin      Çanakkale  İÇDAŞ Spor Kulübü
2. Asya Şevval Çınar  Çanakkale  İÇDAŞ Spor Kulübü

Laser 4.7 Genel Klasman Kategorisinde                       
1. Simge Cibros                                                                   Çanakkale  İÇDAŞ Spor Kulübü
2. Hilal Özsoy                                                                     Çanakkale  İÇDAŞ Spor Kulübü  
3. Buket Aslan                                                                    Çanakkale  İÇDAŞ Spor Kulübü

 Laser 4.7 Bayanlar Klasmanı Kategorisinde
1. Simge Cibros          Çanakkale  İÇDAŞ Spor Kulübü
2. Hilal Özsoy           Çanakkale  İÇDAŞ Spor Kulübü  
3. Buket Aslan                      Çanakkale  İÇDAŞ Spor Kulübü

 Laser  Radial Klasmanı Kategorisinde
1. Mert Koçan                        Çanakkale  İÇDAŞ Spor Kulübü
2. Batuhan Süzer        Lapseki Yelken Kulübü  
3. Gökmen Erdil         Çanakkale  İÇDAŞ Spor Kulübü

icdas-sporculari.jpg

icdas-sporculari-toplu.jpg

www.DenizHaber.Com.tr

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
ÇOK OKUNANLAR
Tüm Hakları Saklıdır © 2004 Deniz Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0212 293 75 48 | Faks : 0212 293 75 49 | Haber Scripti: CM Bilişim